Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мото Новини за новия брой на списанието

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    хее тъкмо за след рожденния ми ден
    тия дни ще имам такъв за съжаление

    Коментар


    • #17
      Значи идваме в Харманли да черпиш - ще направим един петък срещу вторник - любимия ми ден от седмицата. Може да изпечеш и на депутата патката да се облажим и ние от властта...
      А за да излезе навреме списанието, трябва да си довършиш Оня материал, т.е. коментарите, да не забравиш покрай запоя за ЧРД
      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

      Коментар


      • #18
        Патката не си я давам. Като земеделец мога да почерпя с моркови, тиквички, картофи или домати
        Пък облажаването лесна работа - Митков освен аптеки има и магазин за месо от най-добре заредените в града
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          Жалко, а тя депутатската патка доста сочна изглежда (прилагам Spyshot от Harmanli Insiders)
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #20

            Коментар


            • #21
              димитре ти сега като каза че и магазин съм имал и някои ще вземе да ме помислят за някъв скучаещ милионер
              па и тая аптека дето уж е моя не е точно така ама аиде там поне що годе е така но магазина си е на баща ми което е съвсем различна работа а и напоследък хич не е зареден
              даже вече е уговорено да го дадем под наем за други цели
              Така че не се ослушваи ами даи да я пекнем тая патка
              че да хапнем за твое здраве.
              аиде от мен да мине безалкохолното аз ще го донеса
              Софииче коментара ще го оправим ти нищо не каза и аз леко забравих а и помислих че вие сте го направили докато се мотам

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X