Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро въпроси

    Здр.Колеги искам да ми кажете нещо повече за yamaha dt125 ендуро 1994г. , добри ли са ? Заслужават ли си ? И какъв пиньон да сложа за максимален "старт" , "ряз" ? , мисля за голям заден пиньон отзад 52з. Ще ми свърши ли работа . Мерси

  • #2
    От: Ендуро въпроси

    Ти не можеш ли да погледнеш темите. Писано е за тях. Ако е в добро състояние го вземай, но трудна работа трябва да съживяваш смъртник, ако нещо е по-зле мотора. Погледни kdx, dt, klr 250 и като цяло 250 4т ендура, че са доста издържливи. Вземи си др 250 4т, ако е добре ще го караш дълго

    Коментар


    • #3
      От: Ендуро въпроси

      [QUOTE=Cz250;2353230]Здр.Колеги искам да ми кажете нещо повече за yamaha dt125 ендуро 1994г. , добри ли са ? Заслужават ли си ? И какъв пиньон да сложа за максимален "старт" , "ряз" ? , мисля за голям заден пиньон отзад 52з. Ще ми свърши ли работа . Мерси [/QUO]
      Доста здрави и идиото устойчиви са, а за венците зависи на какъв терен мислиш да го караш и каква стъпка е веригата.
      Some call it a hobby, we call it a way of life!
      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

      Коментар


      • #4
        От: Ендуро въпроси

        Първоначално публикуван от Cz250 Преглед на мнение
        Здр.Колеги искам да ми кажете нещо повече за yamaha dt125 ендуро 1994г. , добри ли са ? Заслужават ли си ? И какъв пиньон да сложа за максимален "старт" , "ряз" ? , мисля за голям заден пиньон отзад 52з. Ще ми свърши ли работа . Мерси
        "Добри ли са" - Добри са.
        "Заслужават ли си" - Какво дали си заслужава? Ако ти искат дупе за него - не си заслужава.
        "Максимален старт и ряз" - от 125сс не знам какъв старт и ряз очакваш, но най вероятно действителността ще се размине с очакванията.
        "Ще ми свърши ли работа" - Зависи. Ако ще обираш банка няма да ти свърши, макар че - кой знае...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X