Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OffRoad and MotoCross Motocycleing

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    направо го взимай
    баш е като за учене
    а и като за напреднали става
    имат някои тънкости тези модели но аз бая сам се разправял с тях така че ще помагам
    имам и някои чаркалъци като за такъв
    например филтър ацербис
    и бутало висеко

    Коментар


    • #17
      Митков, я кажи как да меша бензина с маслото, колко масло на 10 кг бензин да слагам.

      Коментар


      • #18
        ХЕ ХЕ абе ти бензина с килограми ли го мериш
        ако имаш предвид 10литра
        и ако ще го наливаш в RMX250то то сложи 320-350мл. масло в 10те литра бензин
        и като тръгваш по надалече имай предвид че сузукитата имат малко по голям "апетит" от останалите мотори

        Коментар


        • #19
          Мислил съм си за пържоли! Литра съм имал предвид А какво масло да използвам, с каква гъстота ?

          Коментар


          • #20
            А с какъв бензин да го карам? 98 или 95? ТС-а го карах с 98 само щото беше на времето евтин. Е ся знам място дето е 1.75 литъра

            Коментар


            • #21
              двутактово бре
              ква гъстота говориш
              те са в две "гъстоти"
              едните стават и за инжектори а другите стават само за смесване в бензина
              RMX има микс помпа така че може да си наливаш маслото в резервоарчето и

              Коментар


              • #22
                офф на тема 2Т съм много зле. Какво масло да сипвам в бензина? Марка? Задължително ли трябва да е за 2Т или може и за 4Т?

                Коментар


                • #23
                  задължително да е за 2т
                  и гледай да е синтетично
                  и да има означение JASO FC

                  Коментар


                  • #24
                    До сега съм използвал за ТСа Valvoline 2Т. Според мен е едно чудесно масло!

                    Коментар


                    • #25
                      имаше тук в една тема постнат линк на един руски сайт с една книга мега яка аз оттам я изтеглих и понаучих дооста полезни неща за които мислех че са точно обратните....обаче не можах да намеря темата..
                      ей за тая книга става въпрос пт тоя риския сайт

                      http://www.amazon.com/exec/obidos/AS...362903-5304963
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #26
                        да ама в сайта само някои неща от книгата има
                        но в общи линии по важните ги има и то на руски
                        Петре слагай по добре 98 бензин да ти е мирна главата

                        Коментар


                        • #27
                          aaaaaa само някои...дайте тогава някак си да се сдобия с тази книга било да я преснимам нещо или ако я има някъде да я дръпна цялата...
                          [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X