Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоби.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Глоби.

    http://www.19min.bg/news/8/48657.html Всичко продължава. Отново хората(80% циганите) си купуват книжките и т.н и т.н.
    И за алкохолиците може да се говори доста които седят, зад волана! Сега новия закон който дочух щял да бъде. Хванат ли те с над допостимото, взимат ти книжката, за 6 месеца или за 1 година, включително и превозното средство. ЕВАЛА!
    Ако преминеш на червен светофар, глоба - 1000 лв. ЕВАЛА!
    Младите шофьори, нямат право да карат по АМ. След 22 часа със предружител.
    Най - тъпото нещо според беше, тази скъпа компететност, за "С" категория, всичко друго ми харесва.

    Коментар


    • #17
      От: Глоби.

      Щом глобата е по-евтина от книжката, ясно е, че ще карат без книжка... Случвало ми се е повече от година да не ме проверят, а карам всеки ден...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        От: Глоби.

        От както шофирам (6 год.) са ме спирали два пъти профилактично и един път си ме глобиха заслужено заради фарове(фиш, 20лв.). Прецаках ли златния талон?
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #19
          От: Глоби.

          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
          От както шофирам (6 год.) са ме спирали два пъти профилактично и един път си ме глобиха заслужено заради фарове(фиш, 20лв.). Прецаках ли златния талон?
          Да.

          Коментар


          • #20
            От: Глоби.

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            А ти виждал ли си някой от "братята" в учебна кола, защото аз не!!! Те със сигурност не си купуват книжките, защото нямат възможност, но повечето от тях не могат да четат и пишат! Е тогава не е ли опасен шофьора без книжка, който се е родил с тази титла и НА НЕГО КНИЖКА НЕ МУ ТРЕБЕ???
            Не знам защо реши, че братята нямат възможност за закупуване на книжка. Това за титлата няма да го коментирам защото ти си го тълкуваш както на теб ти харесва.
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • #21
              От: Глоби.

              Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
              Ако преминеш на червен светофар, глоба - 1000 лв. ЕВАЛА!
              Митак, това го казваш на майтап надявам се...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #22
                От: Глоби.

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Митак, това го казваш на майтап надявам се...
                За съжаление , не е на майтап.... 10 пъти са се увеличили глобите за някоИ нарушения
                Последно редактирано от viki terzieva; 18-10-13, 05:42.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #23
                  От: Глоби.

                  Я сега кажете кое е по добрия вариант,без книжка или с купена книжка.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5526097
                  Последно редактирано от nickbochev; 10-10-13, 21:25. Причина: скрийн-шот на новината, вместо линк

                  Коментар


                  • #24
                    От: Глоби.

                    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                    h
                    Ако преминеш на червен светофар, глоба - 1000 лв. ЕВАЛА!
                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    Митак, това го казваш на майтап надявам се...
                    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                    За съжаление , не е на майтап.... 10 пъти са се увеличили глобите за някой нарушения
                    Питах Митака , дали се майтапи.Че този патос -ЕВАЛА ...Който не е минавал на червено, да си вдигне ръката ! Не става дума за откровено селски изпълнения, а при смяна на сигналите.
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #25
                      От: Глоби.

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Питах Митака , дали се майтапи.Че този патос -ЕВАЛА ...Който не е минавал на червено, да си вдигне ръката ! Не става дума за откровено селски изпълнения, а при смяна на сигналите.
                      Не се майтапя. Така чух да казват по - новините. Щяло да има камери на всеки светофар и да отчитат разните нарушения и скорост и т.н. Ако го направят така както го казаха по - новините, за моя град. Адски много ще се кефя!!! Причините са доста.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Глоби.

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Да.
                        А вярно ли е, че след снимка от камера това не афектира върху евентуалния златен талон?
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • #27
                          От: Глоби.

                          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                          А вярно ли е, че след снимка от камера това не афектира върху евентуалния златен талон?
                          Всякакво нарушение, независимо какво, те спира за златен талон. Трябва да си абсолютно чист. Така ми казаха в КАТ.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Глоби.

                            Вече ще се карат коли без прехвърляне , на умрели или с кофти номера.
                            Те досега караха бе такива
                            При 1000 лв. глоба и 700 лв. заплата на катаджия - я се сетете, дали ще има корупция?
                            Последно редактирано от viki terzieva; 18-10-13, 05:52. Причина: Моля, използвайте главни букви!
                            НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                            Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X