Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TV-Интересно тази седмица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TV-Интересно тази седмица

    Здравейте,също и аз се радвам,че я има тази тема! Доколкото разбрах от нея тези интересни програми са на Сателит "Астра". Но при мен са кодирани. Та питането ми е има ли някъде в интернет актуални кодове? Благодаря!
    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

    Коментар


    • #32
      До: TV-Интересно тази седмица

      и моя приемник беше спрял да отваря програмите..дадох го на едни ..качиха му някаква нова версия софтуер и сега няма проблем ..изтеглили са я от интернет то е ясно..но ..те си знаят..то ако казваха така на всеки.. ..не ми взеха много де-20лв ми излезе "обновяването"

      Коментар


      • #33
        До: TV-Интересно тази седмица

        Мотокрос на нацийте (световно) днес 28.09.2008 по ЕУРОСПОРТ 2 от 15.00, 16.30 и от 18.00 на живо от Англия.
        Май ще са там и Американците ... тези дето не само ние не можем да ги стигнем
        born to be wild
        Кольо Ковачев

        Коментар


        • #34
          До: TV-Интересно тази седмица

          Влачете... тези, които са с по-бърз нет де...

          Коментар


          • #35
            До: TV-Интересно тази седмица

            Да американците ще са там, карат си редовно на мотокроса на нациите. Тази година ще са Джейм Стюард, Раян Вилопото и Тим Фери.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: TV-Интересно тази седмица

              кои класове ще се съсетзават?
              Бог обича смелите!

              Коментар


              • #37
                До: TV-Интересно тази седмица

                Дойдоха, видяха и победиха... Особено Буба .... голям кеф, ГОЛЯМО каране

                Коментар


                • #38
                  До: TV-Интересно тази седмица

                  да обаче моторса пак се заключи ..и още не са го "хакнали" пиратите ..а бе-няма ли начин легално да си го платим този моторс и да си гледаме спокойно-гоблин-нали знаеш френски ай драсни им едно писъмце

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X