Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднато ендуро BMW F650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднато ендуро BMW F650

    Привет колеги,

    Тази нощ откраднаха бмв ендурото на мой много близък приятел - през нощта от охраняван подземен гараж. Охраната естествено нищо не видяла, а ел. вратата на паркинга мистериозно се оказала развалена няколко часа и за това охраната нищо не разбрала.

    Как да е - станалото станало.

    Молбата ми е двойна

    1. Ако видите долния мотор някъде - спирайте го и бой по водача, стига да не е същия като този на снимката (това Е собственикът)
    2. Обадете се на 0878 990 579 - Мариан или на 166 полиция и го сигнализирайте

    Благодаря ви предварително !

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw_marian2.jpg
Прегледи:1
Размер:240.1 КБ
ID:5929259
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw_marian.jpg
Прегледи:1
Размер:221.5 КБ
ID:5929258
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    От: Откраднато ендуро БМВ

    Колега забравил си да напишеш къде е станала кражбата ако е в София ще се оглеждам утре.
    [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      От: Откраднато ендуро БМВ

      Да, извинявам се, кражбата е станала в София.

      Не таим големи надеждни, но все пак ако нещу чуете или видите.. не се знае знае ли се..
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #4
        От: Откраднато ендуро БМВ

        Пуснете обява, че се търси подобна машина и предложете висока цена. Човешката алчност е голяма, може да се излъжат и да ви предложат същия мотор.
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Откраднато ендуро БМВ

          Първоначално публикуван от Константин (stankovich) Преглед на мнение
          Пуснете обява, че се търси подобна машина и предложете висока цена. Човешката алчност е голяма, може да се излъжат и да ви предложат същия мотор.
          95% гарантирано, че крадците четат този форум. Така че меко казано е излишно да се пускат подобни постове. Ако имате някакъв, според вас, полезен съвет го пускайте на ЛС.

          Иначе колегата дано излезе късметлия и да си намери машината, историята познава подобни случаи.

          Коментар


          • #6
            От: Откраднато ендуро БМВ

            Извинете ама това е много гадно.Не мога да разбера едно друго нещо.Тези,,охраняеми" паркинги не поемат ли отговорност при подобни случки.
            То ако е така,не виждам просто какъв е смисъла от тях.За мен собственника на паркинга е не по малко виновен от самия крадец.
            Оф добре че съм просто селянче и не живея в София!!!

            Коментар


            • #7
              От: Откраднато ендуро БМВ

              Не поемат отговорност, пишман охраната гони гаргите, друго не знам да правят..
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                От: Откраднато ендуро БМВ

                Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                Не поемат отговорност, пишман охраната гони гаргите, друго не знам да правят..
                Не ми казвай, че го разбра днес (вчера)... Не си оставям велосипеда на охраната, че освен "Съжалявам" няма какво друго да направят, ако го откраднат, та мотора ли... Иначе нямаше да е зле да кажеш за точно кой модел BMW става дума... На око - това е бял (най-вероятно купен от някой СОТ) GS 650 - ако греша моля, поправи ме.

                Коментар


                • #9
                  От: Откраднато ендуро БМВ

                  Адски гадно, но надежда винаги има.....
                  Аз си намерих откараднатия ми КТМ по обява в мобиле.бг в Русе, за съжаление като пръв глупак сигнализирах в полицията и от 1,5 години е в 7 РПУ.
                  Ако го намерите действайте САМИ не ви трябва БГ Хорейшио, повярвайте ми
                  успех
                  No Pain No Gain...
                  Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
                  RR P38
                  КТМ 530 ЕXС

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откраднато ендуро БМВ

                    Хубаво е и някакви отличителни белези да се изброят, защото по тези снимки освен че е бял със синя седалка друго не виждам, а този модел не е екзотика има ги доста...Виж ако са го разбили за части едва ли ще се намери, но пък може да се провери по търгашите за съвпадение.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откраднато ендуро БМВ

                      интересен факт - откраднат е без седалката (Сега разбрах), защото колегата я бил свалил предния ден за претапициране.

                      Моделът е F650

                      Отличителни белези:

                      - Лявото огледало се клати, с разбита резба е и два винта в нея (побългаряване някакво)
                      - Жулнат спойлер до мигача вляво
                      - БМВ емблемата от едната страна е изтъркана по перфиерията
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X