Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NOOB off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: NOOB off-road

    Да обаче ако нямате добър и напреднал карач в групата и
    вие самите няма да напреднете много.

    Ива за 1 каране с Митков и компания ще научи толкова колкото
    ако кара с мен 2-3 месеца
    Трябва да има някой който да подсказва

    Коментар


    • #17
      Re: NOOB off-road

      iva_kx - благодаря ти много каза го по-точно и от мен!
      [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

      Коментар


      • #18
        Re: NOOB off-road

        Венци, според мен дори и да караш с по-добри от тебе като няма кой да ти корегира грешките все едно само се нагълтваш с повече прах и кал нахвърляни от задната гума на по-добрия
        Ето ще дам един малък пример със себе си !
        От малък гледах много телевизия и по едно време се бях зарибил адски много по ролерите и в един момент толкова ми се беше набъкала главата с движения, че дойде в момент когато едно приятелче си взе такива и като ги обу неможа да се изправи ! Поисках му ги аз да видя що е това ролери.. както ги обух имах чувството че и преди това съм карал.. и самите засилки и движения и т.н. та дори и поскачах малко !
        Същото нещо и с английския..много филми много нещо и накрая като почнахме да го изучавам в училище само си подобрявах грешките в правописа ! Друг пример.. сега с новия мотор си позволявам по-трудни терени, но и винаги назначавам някой който да следи движенията ми които предварително съм си определил за тренировка
        И след като погледам малко движенията на ендуристите от различни състезания се старая да правя същото, но и когато направя нещо грешно питам моя човек.... "къде сгреших в тоя елемент" и той пее
        Та това което искам да кажа, е че е хубаво когато решиш да тренираш 1-во да има някой който да мине преди теб УСПЕШНО и след това ако ти успееш да коментира грешките ти ако има такива !
        Аз примерно правя така... сипвам бензин и днес ще тренирам много начупен терен изкачване и спускане ! Излизам и почвам да се въртя из храстите и пътеките като се стремя да минавам все по-бързо и по бързо а от спускането и качването пробвам.. един път седнал на седалката дуг път прав 3-ти по-напред, по-назад и така....дори и едно и също място да минаваш но до постигане на съвършенство в преминаване на препятствието след това пробваш няколко други различни със същите изисквания в техничноста за преминаване и така работата става много добре уверявам ви
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X