Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново мотокрос трасе на 5км. от София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново мотокрос трасе на 5км. от София

    Става въпрос за изграждането на Мотокрос писта до София която ще бъде поддържана и обновявана, ще има ли интерес от ваша страна?

  • #2
    До: Нова Мотокрос писта на 5км. от София

    Ми дай повече инфо, и ще разбереш, мисля...

    Коментар


    • #3
      До: Нова Мотокрос писта на 5км. от София

      Според мен когато е за нещо ново, интересно и използваемо винаги ще има интерес... ако пистата е наистина качествена естествено, че ще се кара на нея...
      [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

      Марин Маринов - 0885114702

      Коментар


      • #4
        До: Нова Мотокрос писта на 5км. от София

        Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
        Според мен когато е за нещо ново, интересно и използваемо винаги ще има интерес... ако пистата е наистина качествена естествено, че ще се кара на нея...
        и аз съм на това мнение

        Коментар


        • #5
          До: Ново мотокрос трасе на 5км. от София

          Имаме интерес към писта с такса за вход (не повече от 10 лв. на ден или абонамент), която да е максимално близо до София, да знаем че примерно всяка седмица или винаги , когато има нужда се заглажда, да има и къде да си измиеш мотора и място за спиране. Оптимално според мен е да има мотокрос, суперкрос и екстрим ендуро части със скоци и интересни елементи. Почвата да е в правилно съотнешение пръст и пясък, да има поливна система и дренаж , ако е нужно. Ще идваме с радост, айде давайте

          Коментар


          • #6
            До: Ново мотокрос трасе на 5км. от София

            Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
            Имаме интерес към писта с такса за вход (не повече от 10 лв. на ден или абонамент), която да е максимално близо до София, да знаем че примерно всяка седмица или винаги , когато има нужда се заглажда, да има и къде да си измиеш мотора и място за спиране. Оптимално според мен е да има мотокрос, суперкрос и екстрим ендуро части със скоци и интересни елементи. Почвата да е в правилно съотнешение пръст и пясък, да има поливна система и дренаж , ако е нужно. Ще идваме с радост, айде давайте
            Вервай ми Ясене, с тия изисквания няма как да намериш трасе за 10лв на ден.
            Инвестициите по едно такова спортно съоражение ще ударят сериозна 6 цифрена сума...

            Коментар


            • #7
              До: Ново мотокрос трасе на 5км. от София

              Ридо миналата година започна да придобива някви такива заченки имаше си душ мивка само, че пистата не се оправяше чак толкова редовно ама и тя си е "Хардпак" и цената беше 10 лв на ден или 30 на месец мисля че за Бг тва си е съвсем нормална цена. Дано да видим някой ден такава писта
              [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

              Коментар


              • #8
                До: Ново мотокрос трасе на 5км. от София

                На пистата в Троян също таксата на ден е 10 лева,паркинга си го има,мивката също и от време на време я подравняват,НО не е до София.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X