Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трасе в кв.Ботунец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трасе в кв.Ботунец

    Значи, днес като се опитвах да съкратя малко километрите м/у Долни Богров и кв. Ботунец със служебния автомобил случайно се натъкнах на изоставена писта за мото крос.Някой може и да я знае,но за мен беше много приятна изненада.По следите от мотори си личеше че се ползва от врме на време.

  • #2
    супер нека ако някой кара да каже ,ако става за каране може и състезание да се спретне

    Коментар


    • #3
      Kolega pistata e malko trudni4ka az jiveia na 100-metra ot neia,idvat da trenirat krosa-dji4eta.Stava da se napravi edno sastezanie i da tikaja 4e 6te ima mnogo publika na vremeto mito-rangelov kara6e tuka po4ti vseki den, moje da izmislim edno sastezanie kam kraia na sezona.

      Коментар


      • #4
        Да ви кажа честно и на мен ми се видя доста екстремна, макар че я обиколих пеша.Иначе за публика има даже и трибуни,личи си че се е карало яко на времето.

        Коментар


        • #5
          че какво като е трудна,от това по-хубаво няма.Ще е трудна за всички.Нека да видим развоя на състезанията пък и там може да покараме на състезание

          Коментар


          • #6
            Днес отидох да видя пистата,но вече с мотор,(за мое съжаление с голям мотор Suzuki DR BIG),направих едно кръгче на пистата и да ви кажа че никак не е лесна тая писта.За едно кръгче при това само на първа изтече доста пот от мен

            Коментар


            • #7
              Я обяснете точно каде се намира това трасе да жземе да отидем да потренираме...на тази трдуууууудна писта...
              Part time racer.Full time RIDER.

              Коментар


              • #8
                Zloster, със таз машина, която си споменал (Сузуки ДР БИГ) е неизбежно да ти е зор човече.. за крос се иска мощност, но се искат и малко килца.. а тоя модел на сузуки определено е най-тежкото ендуро, за което някога съм слушал и съм чел, гледал, търсил разглеждал и така нататък..
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от JRC2
                  Я обяснете точно каде се намира това трасе да жземе да отидем да потренираме...на тази трдуууууудна писта...
                  аз това след трите точки в цитата го пропускам, ама ... дайте линк в bgmaps.com или точно описание улици/блокове ... нещо такова

                  Коментар


                  • #10
                    а най-добре една gps точка на пистата

                    Коментар


                    • #11
                      Пистата се намира точно под стената на езерото в Ботунец, а до там се стига, като влезеш в Ботунец след бензиностанцията втората пряка в дясно и само на право там вече ще се ориентирате.Different, за това че моторетката е тежка спор няма,но има и доста по тежки ендура от BIG,като Африката и Супер Тенерето,аз отидох с него просто да видя за кво става въпрос,а не да карам

                      Коментар


                      • #12
                        бре каква ще да е таз толкоз трудна писта
                        дайте верно снимки да я видим
                        ще ходя на братчеда на гости то се е видяло

                        Коментар


                        • #13
                          мммм ...пистата едно време наистина беше много хубава....стадион крос изцяло с изкуствени препятствия и наравно разположена без спускания и изкачвания има и трибуни бая народ се събираше....скоро чух от приятел че е в много лошо състояние ерозия навсякъде,ями и коловози почти не можело да се кара
                          ще трябва да ида да я видя,поне ми е наблизо
                          имам снимки от състезания на нея обаче са черно-бели
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #14
                            това да не би да е старата писта на Ботунец.Където имаше състезания преди 10-12 години

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от vendo
                              това да не би да е старата писта на Ботунец.Където имаше състезания преди 10-12 години
                              да,точно тя е
                              кремиковския клуб тренираше там
                              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                              MG Racing Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X