Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трасето на Панчарево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трасето на Панчарево

    Моооого ми е интересно да разбера историята на тази мотокрос писта кояте е била едно време мотокрос на тази писта незнам дали така се казва 'Панчарево" но ако някой знае нещу за нея да казва и снимки ако има да дава че не мога да намера никаде .

    П.П Един мнооооого добар приател на наще Гошо "Шмитц" е карал на нея и ми е разказвал ама искам да науча за нея повече.
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

  • #2
    До: Мотописта "Панчарево"

    Еййй никой ли нищо не знае за тази писта
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

    Коментар


    • #3
      До: Мотописта "Панчарево"

      Като дете(през 80-те) бащата ме водеше с него да гледаме мотокрос там. Спомените са ми бегли и бледи - само отделни моменти.
      Бащата като състезател(през 70те) е карал на нея, даже е печелил първи места там, ама няма спомен да съм виждал снимки в къщи от това трасе...
      То това трасе вече напълно е в историята...

      Коментар


      • #4
        До: Мотописта "Панчарево"

        до преди 4 години все още съществуваше някаква част от трасето там за пръв път съм се учил да карам атв
        за последно съм минавал преди две години и почти всичко беше заравнено със земята строят се баровски комплекси върху терена иначе местоположението беше като завиеш на дясно след СБА-то на панчарево веднага и по този път около 1км после на един остър завой излизаш от пътя в дясно пак и около 500м си на останките на пистата има един комплекс от къщички в сиво горе долу зад него
        Николай Гогов 0898676912

        НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

        Коментар


        • #5
          До: Мотописта "Панчарево"

          Може ли някои ако има снимки да качи

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X