Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос трасето на Бистрица.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос трасето на Бистрица.

    Понеже доколкото разбрах никой не го знае, ще ви разкрия тайната на червения мотокрос полигон на Бистрица.Трасето е тясно , но именно това според мен го прави идеално за осъвършенстване на завойте и изпреварванията.Навикнете ли на тясна писта , според скромното ми мнение , нямате никакви проблеми на истинските като Ридо.
    Пистата разполага с 2 трапеца , рулетка , 7 рамп джъмпа , а бе става за каране.
    Ето и как се стига до там:
    Стигате центъра на Бистрица, там има едно голямо кафене "Матрицата".
    Завивате на ляво и карате в улицата , докато стигнете църквата.От църквата само надолу,в края на улицата следва само един дълъг тесен асвалтов път.В края на пътя -около 500 метра в дясно ще я видите.

    И една молба: Макар че не се съмнявам във Вас, моля да не се изхвърлят боклуци там.На тази писта се готви Роглев, който се състезава в мотокроса.Татко му намества сериозни цифри да поддържа трасето,ако някой има желание да донесе някое банерче, дето не му трябва да я украсим и да замяза на истинско трасе.

  • #2
    До: Мотокрос трасето на Бистрица.

    Здрасти, пистата от отдавна си е там и доста хора я знаят и карат стига да могат... Има една доста мощна след Суходол към Перник при отколнението за село Лаолин, която също трябва да се види.
    Bling bling, money ain't a thing :)

    Коментар


    • #3
      До: Мотокрос трасето на Бистрица.

      Трасето е много добро дано направят повече такива в София
      [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

      Коментар


      • #4
        До: Мотокрос трасето на Бистрица.

        Първоначално публикуван от krascho Преглед на мнение
        Здрасти, пистата от отдавна си е там и доста хора я знаят и карат стига да могат... Има една доста мощна след Суходол към Перник при отколнението за село Лаолин, която също трябва да се види.
        Това ми звучи като Мало Бучино... Сега го потърсих в Google Earth и видях още една писта там. Трябва и нея да провериме. От горе ми се струва добра за разгрявка. Даже още една се вижда от другата страна на пътя.


        А това ли е тази в Бистрица?

        Коментар


        • #5
          До: Мотокрос трасето на Бистрица.

          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
          Това ми звучи като Мало Бучино... Сега го потърсих в Google Earth и видях още една писта там. Трябва и нея да провериме. От горе ми се струва добра за разгрявка. Даже още една се вижда от другата страна на пътя.


          А това ли е тази в Бистрица?
          Ясене в събота го дават 11 градуса може да пробваме новите мотори там
          [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

          Коментар


          • #6
            До: Мотокрос трасето на Бистрица.

            Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
            Това ми звучи като Мало Бучино... Сега го потърсих в Google Earth и видях още една писта там. Трябва и нея да провериме. От горе ми се струва добра за разгрявка. Даже още една се вижда от другата страна на пътя.


            А това ли е тази в Бистрица?
            Да Яска-нямам търпение да се вдигне 1 градус по-нагоре термометъра.Много ми е кеф че ще сме с еднакви машини-ще е борба на живот и смърт този сезон.

            Коментар


            • #7
              До: Мотокрос трасето на Бистрица.

              Здравейте,
              Както се казва и ние(MG Racing) бяхме там и ние карахме.
              Благодаря на домикините zbitsam и iassen за гостоприемството и компанията
              Ето и няколко снимки....

              Подготовката е много важна



              Част от трапеца...





              Първи плахи опита за скокове(това ми епървото каране мотокрос...или по точно 3-тото)







              И още...



              ММ започва да се отпуска



              И Аз започнах да се отпускам....



              и ММ така...




              Приземяването на малки трапец е много готино



              завоичета...







              ММ



              Аз






              ММ




              Разни виражчета



              Бабунки....



              ММ



              Аз



              Подходяща за аватар снимка...на ММ



              и не толкова подходяща...моя...снимка...

              Благодаря и на fan xr (Митко) За компанията и супортта и снимките

              Поздрави,
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                Ние за какво сме обединен окръг Шопландия , ако не си ходиме на гости??? Единственото , което мога да кажа е по-скоро призив към останалите,които ще участват на състезанието в Събота-Момчета, не се разкарвайте-то е ясно , че Станислав и ММ ще са първенци-само ще се хабите.

                Станислав най ми хареса , че кара психопатски стил и за едно каране почна да си цели попивки , да си ляга на виражите и да се отпуска.

                Аз съм казвал, че мотокроса е най-лесния и най-трудния спорт ,събран в едно и ако имаше някой , който го доказа-това е ММ. Перфектно каране!!!

                Надявам се се забавлявахте, момчета и сега е време вие да ни посрещнете.

                Коментар


                • #9
                  До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                  Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                  Ние за какво сме обединен окръг Шопландия , ако не си ходиме на гости??? Единственото , което мога да кажа е по-скоро призив към останалите,които ще участват на състезанието в Събота-Момчета, не се разкарвайте-то е ясно , че Станислав и ММ ще са първенци-само ще се хабите.

                  Станислав най ми хареса , че кара психопатски стил и за едно каране почна да си цели попивки , да си ляга на виражите и да се отпуска.

                  Аз съм казвал, че мотокроса е най-лесния и най-трудния спорт ,събран в едно и ако имаше някой , който го доказа-това е ММ. Перфектно каране!!!

                  Надявам се се забавлявахте, момчета и сега е време вие да ни посрещнете.
                  Нямате проблеми...след Състезанието сме свободни...
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                    Супер хубаво трасе винаги,когато минавам от там въртя по няколко обиколки,много благодарности на човека вложил средства и време в това трасе,поздрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                      Успех и безаварийно на Митко и съотборникът му в Севлиево!Явно сте в добра форма,дано имате и късмет.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                        Фотографа си го бива
                        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                          Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
                          Фотографа си го бива
                          Него и като карач го бива, ама пусти контузии.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                            Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                            Него и като карач го бива, ама пусти контузии.
                            По-скоро мързел
                            MG RACING

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мотокрос трасето на Бистрица.

                              От снимките трасето се вижда много приятно(да беше и малко кално нямаше да е зле). Ще се ходи и там.. няма начин
                              Ама преди това ви чакам тайфата да дойдете на Пасарел, че вече бая време го отлагаме!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X