Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-"рязък" 450 4Т?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-"рязък" 450 4Т?

    Здравейте,скоро време ще си сменям мотора,и мисля да мина на 4Т,с идеята след това да се върна на 2Т,просто искам да натрупам опит и с такива мотори
    Пробвах SX450 и CRF450R ..някак си,незнам и аз,уж кросови мотори,а едни такива плавни,возят като лодки Или можеби защото аз като съм свикнал на ЕХС200,рязък двутактов двигател,и тези ми се струват като децки играчки,колкото и нескромно да звучи,или можеби не се изразявам правилно.
    Не ми идват слаби,напротив,харесва ми силата им на теглене,просто ми липсва този ряз.
    Та въпроса ми е,кой е най резкия 450 4Т крос ?
    Благодаря на отзовалите се

  • #2
    От: Най-"рязък" 450 4Т?

    взимай црф450 2003 или 2004 и ще разбереш

    Коментар


    • #3
      От: Най-"рязък" 450 4Т?

      Благодаря,ще намеря някой,да направя тест драйв,дано се уцели моя мотор

      Коментар


      • #4
        От: Най-"рязък" 450 4Т?

        Ами,не знам щом,тези модели са ти плавни можеш направо да се запишеш в аma суперкрос

        Коментар


        • #5
          От: Най-"рязък" 450 4Т?

          yz450f е най рязкият досега който съм карал. Карал съм и сх и црф

          Коментар


          • #6
            От: Най-"рязък" 450 4Т?

            Първоначално публикуван от VASILEV79 Преглед на мнение
            Ами,не знам щом,тези модели са ти плавни можеш направо да се запишеш в аma суперкрос
            Не ме разбра,прочети ми пак поста,аз мога да карам и 30кс мотор,и пак да ми харесва,стига той да е рязък ..

            Коментар


            • #7
              От: Най-"рязък" 450 4Т?

              Качвал съм се на РМЗ 450 2006 и ЦРФ450 2003 и според мен от ЦРФ-а е по - рязък!
              YAMAHA WR450F

              Коментар


              • #8
                От: Най-"рязък" 450 4Т?

                Ела да покараш моят ЦРФ, ако ти хареса направо го отнасяй, или той теб

                Коментар


                • #9
                  От: Най-"рязък" 450 4Т?

                  Дам моя CRF 450 R беше 2003 и много се превъзбуждаше от малко газчица. Карах Ямахата 2007, CRF 2006, Kawa, ама са все по-плавни и меки и донякъде по-скучни. Все едно за ендуро направени, не за МХ състезания. Онова си е неубоздан звяр, нерафинирана мощ. Верно, че така спада и ефективността и лекотата на управление, ама си беше яко. После се оказа, че отпред е бил и с 13 зъба де (или там -1 от оригиналното) Доста забавен мотор, но не колкото 250 2Т

                  Коментар


                  • #10
                    От: Най-"рязък" 450 4Т?

                    Вземи 450 црф както ти казват 2003 та 2004 та и ще видиш какво е ужас да ти гори клапаните редовно !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най-"рязък" 450 4Т?

                      И аз съм чувал че имат проблеми с клапаните,но 'сменят ли се веднъж,няма проблеми' ..с какви се сменят,някой да даде по-точна информация ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най-"рязък" 450 4Т?

                        Клапаните на Хондите ЦРФ-и са титаниеви и се заменят със стоманени за да не подбиват леглата.И переодично през неизвестно за мен време се регулират хлабините чрез пулове които са по 2-4лв бройката до колкото знам
                        Дано съм бил полезен и прав
                        YAMAHA WR450F

                        Коментар


                        • #13
                          От: Най-"рязък" 450 4Т?

                          Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                          Клапаните на Хондите ЦРФ-и са титаниеви и се заменят със стоманени за да не подбиват леглата.И переодично през неизвестно за мен време се регулират хлабините чрез пулове които са по 2-4лв бройката до колкото знам
                          Дано съм бил полезен и прав
                          Те не подбиват леглата а се подбиват самите клапани.Но след смяната със стоманени няма толкова ядове.Пуловете могат и да се намалят без да се сменят стига да имаш микрометър и шкурка.)
                          0888 074 049

                          Коментар


                          • #14
                            От: Най-"рязък" 450 4Т?

                            Колега ако наистина си решил... ами опитай някой YZ 450 F от 2001/2/3 година.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Най-"рязък" 450 4Т?

                              Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                              Те не подбиват леглата а се подбиват самите клапани.Но след смяната със стоманени няма толкова ядове.Пуловете могат и да се намалят без да се сменят стига да имаш микрометър и шкурка.)

                              по точно износва се покритието на клапаните и леглата потъват!Правят се нови легла,стоманени клапани с други пружини за тях и проблема е решен!
                              Моя мотор сега е супер!
                              [B][FONT=Garamond]CRF 450R:cool:[/FONT][/B]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X