Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Service Honda

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Service Honda

    Пичове здравейте , ако може малко разяснение за гореспоменатата фирма ....Интересува ме по скоро това дъщерна фирма на Хонда ли е , понеже имам оферта за един CR 500 AF от Щатите. Един мой познат го е намерил мисля че е 2008 година и е произведен от тази фирма. Доколкото видях тук във форума само те ги произвеждат още. Ще съм ви благодарен ако ми дадете малко яснота по въпросите - това подразделение на Хонда ли е , алуминиевата рамка от CR 250 ли е ? Предварително ви благодаря

  • #2
    От: Service Honda

    Няма такова понятие като "дъщерна фирма" на Хонда. Единствената дъщерна фирма на хонда е Акура при автомобилите.

    Service Honda е голям дилър на Хонда в Калифорния, съвсем независима фирма, и прави въпросните машини. ЦРФ 450 с двутактов двигател от цр500, май имаха и цр85 с двутактов двигател от 250, црф250 с двутактов от 250, и т.н.

    Машините са сериозно изработени, с нови части, имат си май собствени номера на рама и тъй нататък, и са правени от специалисти за специалисти. Но няма нищо официално между фирмата и Хонда, освен че са им дилър и купуват частите от тях.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Service Honda

      до колкото съм чел 500 AF е с рамка и окачване от црф250 ,а 500AFX от 250х

      Коментар


      • #4
        От: Service Honda

        Бладоря Ви , значи солидна изработка на машините .....тогава остава да се похваля с новата машина ......

        Коментар


        • #5
          От: Service Honda

          колега ако можеш гледай да е Х ,четох че доста са го укротили до колкото е възможно за този мотор

          Коментар


          • #6
            От: Service Honda

            Шаситата са си от съответните четиритактови 450-ки, и при хонда и при кавазаки двигателите.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X