Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

    Привет на всичко.
    Значи скоро ще си взимам първия ми мотор и съм се спрял на 250 кубика 4-тактов.Колебая се между Ямаха и КТМ,но също така имам още 1 въпрос:
    От 2007 година до 2010 има ли някакви съществени промени в Ямахата или КТМа.Доста четох по въпроса и разбрах,че единствено графиките(визията) е променена при КТМите, а при Ямахите единствено 2010 година е нов,различен изцяло модел.Честно казано ако имах малко повече средства бих си купил 2010,защото новото би трябвало да е най-добро,но нямам възможност.Това е което знам аз,ще съм благодарен на мненията на запознати по въпроса
    Благодаря предварително

  • #2
    От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

    Според мен каквото и да избереш няма да сбъркаш. Общо взето и двата модела се препокриват и нямат съществени разлики .Аз лично бих взел Ямахата , не че и КТМ не ми харесват.Мисля че твоята дилема е повече въпрос на вкус.Поздрави и успех при избора .

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

      Благодаря,но все пак някой може ли да ми разясни от 2007 до 2009 какви са промените и при двата модела )

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

        зависи как са подържани моторите . новия мотор е най добия избор, но не всеки може да си го позволи . ако можеш покарай и двата ,и сам ще разбереш кой е за твоя стил на каране. но ако не си карал крос ВНИМАВАЙ

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

          Мерси много за Многото отзиви..Все пак да се похваля:Горд собственик съм на Кавазаки КX250F 2008 година Всичко е на шест с мотора
          Модераторите да решат дали да заключат темата,но според мен ще е полезна и на други

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

            yamaxa e мотора

            Коментар


            • #7
              От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

              при Ямаха, особено в модела 2010, промяната е не само на визия, двигателят е изцяло променен, изпускателната система също
              плюс това Ямаха е доказанo издръжлив мотор, с добро поведение и т.н.
              колкото до КТМ, разликата между exc и sx е като пропаст, едното е ендуро, другото е кросов мотор
              така, че ти трябва да решиш на писта ли ще караш или в гората, защото това би трябвало поне да повлияе съществено на избора ти

              чиърс (:
              SUZUKI RMZ 250

              Коментар


              • #8
                От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

                Честито за мотора и безаварийно шофиране Ето и един клип за новата ямаха http://www.youtube.com/watch?v=czH4fsd0ZW4

                Коментар


                • #9
                  От: Yamaha yz250f или KTM 250cc (Exc,Sx..)

                  Мерси много,yzfdancho.Тръпки ме побиват,че не си взех чисто нов мотор Ямаха.Хвърлих сума ти пара за Кавазакито ми,а толкова проблеми излезнаха :X Просто съм адски разочарован,че гласувах такова доверие на продавачите и от тук нататък само чисто нови мотори(мое мнение,което препоръчвам)
                  Поздрави.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X