Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RM-Z 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Different_Soul
    Защо ти е фар бе Петре ?
    Едно прожекторче и си готоф
    Данчо, зверим са да измислим възможно най-ултимативния варянт, за да качим фар на KX 250 F с един приятел, който кара такъв мотор! Сещаш се вече кой, нали

    Коментар


    • #17
      Аз, че се сещам - сещам се !
      Но, не виждам какво толкова се чудите.... щом има ток винаги може да се сложи фар независимо какъв е мотора (това са думи на баща ми, а той е електротехник.. )
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        новото сузуки рмз 450 2010

        какво ви е мнението за този мотор- Suzuki RM-Z 450 2010?
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Тануцо; 08-11-09, 12:38.
        КАРАКУША МОТО

        Коментар


        • #19
          До: новото сузуки рмз 450 2010

          перфектен мотор

          Коментар


          • #20
            До: новото сузуки рмз 450 2010

            Вече има такава тема,какво може да е мнението ни за мотор още неизлязъл на пазара,никой не го е виждал наживо,да не говорим за карал.
            Разбирам че си нов и ти е мерак да се докажеш с новини и мнения,но първо опитай малко да почетеш,постарай се малко с правописа защото така си създаваш лош авторитет и след това,когато се почувстваш готов,пиши

            П.п аз четох форума над 6 месеца преди регистрацията си! И след това се въздържах от повечето си постове...

            Коментар


            • #21
              До: новото сузуки рмз 450 2010

              прочети ми аватара и ще разбереш
              A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

              Коментар


              • #22
                До: новото сузуки рмз 450 2010

                На мене ми мяза на супермото с кросови джанти и гуми незнам защо и защо няма предпазител под двигателя?

                Коментар


                • #23
                  Suzuki rm-z 450

                  Може ли някой да ми каже на рм-з 450 модел 05-06г. клапаните дали са титаниеви.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Suzuki RM-Z 450

                    Да такива са както са и на ЦРФ-а.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Suzuki RM-Z 450

                      Някой може ли да ми каже колко е масления капацитет на 2007 Сузуки РМЗ 450 ?


                      пс. Търсих в форума и нета и така и не открих, казаха ми, че капацитета бил 900мл, но ми се стори съмнително

                      Коментар


                      • #26
                        До: Suzuki RM-Z 450

                        Колега, търси ръководство за обслужване.
                        Все от някъде ще излезе файл из нета.
                        А е важно да имаш ръководство щом караш такъв мотор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Suzuki RM-Z 450

                          Първоначално публикуван от fedaxxx Преглед на мнение
                          Някой може ли да ми каже колко е масления капацитет на 2007 Сузуки РМЗ 450 ?


                          пс. Търсих в форума и нета и така и не открих, казаха ми, че капацитета бил 900мл, но ми се стори съмнително
                          На 2005-2006 модела капацитета е 1,5 l ( Пише го на картера ) , тъй като нямат особена разлика 2005-2007 моделите , предполагам че е пак същото количество.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Suzuki RM-Z 450

                            Колеги някой от вас може ли да ми обясни как точно се монтира фара на сузуки РМЗ 450 2006г

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Suzuki RM-Z 450

                              Първоначално публикуван от fedaxxx Преглед на мнение
                              Някой може ли да ми каже колко е масления капацитет на 2007 Сузуки РМЗ 450 ?


                              пс. Търсих в форума и нета и така и не открих, казаха ми, че капацитета бил 900мл, но ми се стори съмнително
                              1.5л е капацитете на маслото.
                              Аз карам такъв мотор
                              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: Suzuki RM-Z 450

                                Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                                1.5л е капацитете на маслото.
                                Аз карам такъв мотор
                                Отговаряш на запитване от 2010-та година,а 1,5 литра е капацитета на моделит 2005 и 2006 година.2007 е с друг двигател и вместимостта му според мен е 1,3 литра.Все пак не е зле да се провери по мануалите,не съм сигурен на 100%.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X