Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KX 250 F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: KX 250 F

    По-добре късно отколкото никога се казваше в една приказка.
    Кавазаки КХ 250Ф е перфектен за това, за което го искаш.
    Прекалено дълго ако работи на място е нормално да хвърли водата.
    В движение не трябва да прегрява никога, ако всичко му е наред.

    Коментар


    • #47
      От: KX 250 F

      Според мен правилният мотор за теб е KLX 250,300 или 400 според сумата с която разполагаш.Да си вземеш крос за първи мотор с цел не да го караш на трасе си е чист мазохизъм.Разликата в теглото не е чак толкова голяма че да я усетиш при положение че до сега не си карал такъв мотор,кроса си е крос и си е направен да се ръчка,вземи си ендуро и ако ти е слабо тогава скачай на крос.Ако стартираш със толкова силен мотор и няма кой да те учи най-вероятно ще свършиш в болницата,за съжаление го казвам от личен опит.Успех!
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • #48
        От: KX 250 F

        Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
        Според мен правилният мотор за теб е KLX 250,300 или 400 според сумата с която разполагаш.Да си вземеш крос за първи мотор с цел не да го караш на трасе си е чист мазохизъм.Разликата в теглото не е чак толкова голяма че да я усетиш при положение че до сега не си карал такъв мотор,кроса си е крос и си е направен да се ръчка,вземи си ендуро и ако ти е слабо тогава скачай на крос.Ако стартираш със толкова силен мотор и няма кой да те учи най-вероятно ще свършиш в болницата,за съжаление го казвам от личен опит.Успех!
        Ти му препоръчваш КЛХ 400, а твърдиш за КХ 250Ф, че е "толкова силен" - сам на себе си противоречиш.
        Разликата в килограмите и лекотата на управление е фрапираща спрямо всеки един КЛХ.

        Коментар


        • #49
          От: KX 250 F

          Искам да попитам нещо има ли разлика между Kawasaki kx 250 f и Suzuki rmz 250 година на производство 2005 2006 година ?
          [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • #50
            От: KX 250 F

            Първите модели на KX250F и RM-Z250 от годините 2004-2005 са абсолютно идентични мотори, т.е. кавазаки. Сузуките е само жълто и леко по различни кори.
            От 2006 и 2те фирми пускат нови модели с алуминиеви рами.
            Проблемите с прегряването на 04-05 моделите наистина го има, и затова се продават афтърмаркет водни помпи с по-голям дебит, както и разни други джаджи за охлаждане.
            Другия проблем е сравнително бързото набиване на клапаните и нуждата от реглаж на хлабините, но това го има на при другите марки от тези години.
            Като цяло добро моторче дори и за ендуро, лесен за каране и с добро окачване, но не е за екстремно ендуро.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #51
              От: KX 250 F

              Първоначално публикуван от Bladeeng10 Преглед на мнение
              Във вторник отивам да го гледам да съм наясно дали това ще е моят мотор.Искам да разбера какъв точно трябва да е стилът на каране на този мотор.Аз предимно го взимам за черни пътища и за разходки не за катерене по горите доколкото разбрах това ще е проблем за този мотор, знам че ендуро става за гората става и разходки но искам нещо по лекичко като този ще съм благодарен ако някой ми разясни малко по подробно за да си направя сметка.
              Хонда ЦРФ 250Х?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #52
                От: KX 250 F

                Този kfx за който писах че ще ходя да го купувам се оказа доста голям боклук много трудно палише кадеше нямаше мощност и така не го взех а искаха 3200 лв за него. Както писах по горе начинаещ съм и ходех с приятел който си кара за да го пробва и така продължавам да си търся мотор и все още гледам за такъв мотор бюджета ми е 4000 лв дайте някакви съвети моля за подобен мотор и моля не пишете неща от руда щом си начинаещ такъв мотор ще е много силен за теб твърдо съм се спрял на това да е 250сс 4т. крос или ендуро няма значение просто ендуро са по скупички и за тези пари няма да намеря читав според мен. Знам че ще ми е силен карал съм и мисля че ще се справя ще му свикна.Мотора ще го карам предимно по черни пътища не толкова в гората и предимно за разходки. Ще съм благодарен ако ми помогнете в избора Благодаря.

                Коментар


                • #53
                  От: KX 250 F

                  Колега Bladeeng10 изтри си си съобщенията в кутията защото е пълна и не мога да ти пратя ЛС.
                  [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #54
                    От: KX 250 F

                    Здравей мисля че този мотор нестава за разходки да се кара бавничко понеже иска газ иначе се задръства най добре си вземи някое ендуро например както ти е посочил колегата (s_s1) Хонда ЦРФ 250Х? Попитай някой който го има или го е карал (kx250f) ще ти каже и също така загрява ако не го караш бързо.

                    Коментар


                    • #55
                      От: KX 250 F

                      Първоначално публикуван от WR10 Преглед на мнение
                      Здравей мисля че този мотор нестава за разходки да се кара бавничко понеже иска газ иначе се задръства
                      И кое му се "задръства" ?
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • #56
                        От: KX 250 F

                        Пълни глупости са че КХ 250 ф не става за ендуро аз имах Сузуки рмз 250 те са еднакви с кавазакито и е супер за гората.А това за прегряването са пълни глупости поне според мен с моя не съм имал проблем но му беше сменена водната помпа.
                        [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                        Коментар


                        • #57
                          От: KX 250 F

                          То от ендуро до еднуро има балкан разлика колега. Някой път за 1 ден можеш да минеш 150 км, някой път 20
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #58
                            От: KX 250 F

                            Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                            Пълни глупости са че КХ 250 ф не става за ендуро аз имах Сузуки рмз 250 те са еднакви с кавазакито и е супер за гората.А това за прегряването са пълни глупости поне според мен с моя не съм имал проблем но му беше сменена водната помпа.
                            За леко Ендуро е перфектен,тоест за горски пътища и леки пътеки,от там насетне не става.

                            Коментар


                            • #59
                              От: KX 250 F

                              Аз РМЗ го имах малко време не сам го карал по засукани пътеки а само по горски пътища и много рядко по някоя пътека.
                              [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • #60
                                От: KX 250 F

                                Здравейте искам да попитам има ли начин да му се сложи фар от пред благодаря предварително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X