Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RMZ450 vs KTM 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki RMZ450 vs KTM 450

    Здр.
    Надявам се скоро да ви стана колега с някоя яка машина, но тук излиза въпроса - КАКВА МАРКА И МОДЕЛ????????
    Прочетох вс теми но неможах да видя това което ми трябва и то е :
    - Моля колеги които имат добри и лоши мнения за двата вида мотори като марка и модели, за SUZUKI само RMZ а от КТМ ЕХ EXC. и по специално от личен опит а не от мнение.
    За SUZUKI чувам доста добри неща но вс нещо си има слаби страни.
    По специално ме интересува въпроса с обслъжването и Клапаните.
    Казаха ми че КТМ-те мн барзо хвърляли.Така ли е???
    Говоря за машини от 2006г нагоре
    Относно HONDA CRF и YAMAHA YZ-F не съм им мн голям фен

    Мн благодаря, мн ще ми помогнете.
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 15-03-10, 09:00.

  • #2
    До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

    Какво значи бързо ги хвърляли ? Клапаните ? ..при правилна поддръжка,едва ли ..виж сузукитата,мненията ще са по-малко,не са много карани в България,особено 4Т 450,а КТМ си посочил ЕХС и ЕХ,можеби имаш предвид SX

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

      Колега вземай който ти по харесва на цвет и това е и двата мотора искат бензин и поддръжка.След като го поддържаш правилино чупенето е доста относително.

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

        Колега според мен КТМ е много по добре спецялно от СУЗУКИТО.
        Сузуки на мен лично този модел грам не ми харесват и знам,че горят много масло,обаче окачването им е добро.КТМ пък ще е по як и проблема с частите е лесен има и са сравнително евтини.Е все пак си е до самия мотор.
        Успех в избора.
        КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
        (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

          По моделите, които си изброил сравняваш крос с ендуро... не е много правилно.
          А това ЕХ дето си написал за КТМ... те нямат такъв модел.
          RMZ-то можеш да го сравняваш със SX на КТМ, но не и с ЕХС.
          Окачването им е коренно различно на двата КТМа. Поведението на двигателя също.
          Предавките на ЕХС не са подходящи за мотокрос трасе.
          Не че не може да караш кроса на ендуро и ендурото на трасе, напротив, може.
          Но за точна, прецизна и професионална употреба двата модела не трябва да се бъркат.

          А ти всъщност за какво и как ще използваш мотора?
          Последно редактирано от Жоро Донечки; 15-03-10, 09:00.

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

            Първоначално публикуван от mari04 Преглед на мнение
            Колега вземай който ти по харесва на цвет и това е и двата мотора искат бензин и поддръжка.След като го поддържаш правилино чупенето е доста относително.

            Най-правилният отговор за всички видове спорове по марки и тн . В допълнение ще кажа, че ние не сме профисионалисти че да търсим мотор сходен със характера , сетивата и усета ни за каране . По-скоро за нас са мотори, който да са ЗДРАВИ преди всичко , все пак караме за кеф а не за рекорди ! Избирай на камък, ножица хартия
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki RMZ450 vs KTM 450

              Аз карам РМЗ 450 и това което мога да кажа първо че моторът върви много и не гори масло , относно дали ти харесва или не като марка оставям на твоята преценка, пък и все пак сам им привърженик защото доста мотокрос легенди са ги карали ( Карлмайкъл, Пастрана , Пишон ...) , но изборът е твой ! Успех!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X