Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

    Искам да попитам кой от двата мотора е по-добър? Чел съм ,че рм-мите правят проблем с клапите.... Та въпросът ми е кой мотор да избера. Начинаещ съм в мотокроса . Yamahata-2004 Rm-a - 2006 година ... Моторите са При Станислав Бучаков ... Предполагам всички го знаете. И двата мотора са много хубави, просто не мога да избера и искам компетентно мнение от вас Благодаря За Отговорите Предварително
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 13-02-10, 11:22.

  • #2
    До: Suzuki RM 125 илио Yamaha YZ 125

    Колега, нямам много компетентно мнение за тези 2 мотора, защото не съм карал такива, а и попринцип 2тактови не съм карал почти. Но от снимките, ако това са моторите, не знам как може да не вземеш РМ. Толкова по-красив е и по-нов, но нека се изкаже и някой компетентен от техническа гледна точка!
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-02-10, 13:55.
    [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

      Колега, според мен, Ямахата е по-здравия мотор от двата,не че Сузукито не е здраво и хубаво и двата мотора са се доказали като марки и мотори в мотокроса,че са много добри. Става въпрос и за тези модели,а и за другите им модификации (говоря като цяло). Сузукито пък го дават,че е с по-добро окачване, с алуминиева рама, по-ново е,и по-красиво според мен в твоя случай. За мен най-добрия 2-тактов кросов мотор си е Хонда ЦР,но всеки си има мнение по въпроса.Ако питаш мен, вземи Сузукито, по-ново е и по-красиво. В смисъл по-новото си е по-ново. Да знаеш, че ще има предимства пред Ямахата.
      Успех в избора!
      Последно редактирано от viki terzieva; 13-02-10, 11:24.
      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki RM 125 илио Yamaha YZ 125

        Абе човека не ви е питал кой мотор е по-красив А кой е по-добър. Колега, не се притеснявай за клапите на РМ-а, поддържат ли се добре, няма проблеми. Пък и е по-нов и мисля, че няма да имаш никакви проблеми. Кажи кой мотор на каква цена е
        П.П. Сузукито е много по-наточено от Ямахата и тия черни капли го отварят
        Последно редактирано от viki terzieva; 13-02-10, 11:26.
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

          Suzukito е 3 600 лева, Yamahata e 3 500 лева

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki RM 125 илио Yamaha YZ 125

            Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
            Абе човека не ви е питал кой мотор е по-красив А кой е по-добър. Колега, не се притеснявай за клапите на РМ-а, поддържат ли се добре, няма проблеми. Пък и е по-нов и мисля, че няма да имаш никакви проблеми. Кажи кой мотор на каква цена е
            П.П. Сузукито е много по-наточено от Ямахата и тия черни капли го отварят
            А ми ти като си толкова компетентен,защо повтаряш,че е по красив и с черни капли и т.н.т след като това го знаеме вече. и сме му казали преди теб.
            А и не виждам да съм казал само,че мотора е красив без друго мнение за мотора.
            Последно редактирано от М.ДИМИТРОВ; 14-02-10, 17:43.
            КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
            (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki RM 125 илио Yamaha YZ 125

              Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
              А ми ти като си толкова компетентен,защо повтаряш,че е по красив и с черни капли и т.н.т след като пет човека са му казали преди теб.
              Ами ти като си по компетентен от мен обясни на човека да знае.
              Последно редактирано от Наско Петков; 14-02-10, 17:08.
              0888 074 049

              Коментар


              • #8
                До: Suzuki RM 125 илио Yamaha YZ 125

                Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                Ами ти като си по компетентен от мен обясни на човека да знае.
                Първо не съм казвал,че съм по компетентен от теб и второ ти започна да филосостваш и да се правиш не знам на какъв,както и да е.
                На колегата който започна темата,ето линкове за и двата мотора: http://www.totalmotorcycle.com/photo...zuki-RM125.htm: http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha_yz_125_2004.php .
                Може да си ги сравниш,ако не си още.
                КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                Коментар


                • #9
                  До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                  Твърдо за РМ !!!! Много добра машина.

                  П.П - Пастрана rlz.
                  Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                  [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                    Колеги,не спорете и двата мотора са добри-лично миналия петък се убедих в това,за парите и годините си са в много добро състояние. Разбира се, ако се взема за любителско каране, който си избереш,ако е за състезания-Yamaha'та, по една причина само-Suzuki чупят клапи, а са скъпи - около 1100 лева. Вярно е и по двата мотора има дребни забележки, но все пак не са първа младост. А знаем, че Бучаков си подбира моторите и са внос от Япония, което също се взема предвид. Но вече месец, откакто е попитал колегата,но и двата мотора са си в магазина още.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • #11
                      До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                      Аз ходих да ги гледам рм е по добре работи от ямахата ама клапите на рм са 1100лв така, че помисли добре по вапроса.УСПЕХ С ИЗБОРА

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                        >>>>>>>> RM твърдо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                          Здравей приятел виждам , че се колебаеш между 2 страхотни мотоциклета , виждам че някой хора казват че сузукито има проблем с клапата . Говорят за дроселовата клапа на мотоциклета . Тя прави проблема когато не е почистване след интензивно каране в продължение на година . Ако си подържаш мотоциклета както трябва той ще ти служи отлично ! Така че вземи което по ти хареса , лично моето мнение е за сузуки-то , не че нещо против ямаха , голям респект имам към марката , просто см си фен на сузуки ! Аз карам цр 125 и см страшно доволен !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                            Колега ямахата не е 2004 година аз имам такава 2004 година и не е същата.Поразгледаи малко за моделите този модел е до 2000 година.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Suzuki RM 125 или Yamaha YZ 125

                              Този модел е от 2002 до 2004 година.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_9884[1].jpg
Прегледи:1
Размер:164.9 КБ
ID:5204597

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X