Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кавазаки KХ 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кавазаки KХ 125

    Колеги, какво мислите за този мотор? Някой от вас карал ли е такъв? Гледам, че в България не се срещат много от този модел. Нещо взеха да ми харесват и за това питам. Гледам, че тежат 87кг. и са около 40 коня.
    Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 16:58. Причина: правопис

  • #2
    До: Кавазаки KХ 125

    Аз съм карал такъв няколко пъти.Мотора е лек и много пъргав.Не но става много за високи и изсукани пътеки и терени защото иска да е се в оборот.

    Коментар


    • #3
      До: Кавазаки KХ 125

      Аз имам такъв мотор.. килограмите мисля че са същите като на другите 125-ци доста е пъргав но това за пътеките което беше написал колегата.. зависи от настройката въпреки че наистина особено в баир си му трябва оборот
      KAWASAKI KX 125 :p

      Коментар


      • #4
        До: Кавазаки KХ 125

        Аз карам Сузуки РМ 125,наистина не е много добър за пътеки,но зависи и от пътеките ако са много засукани да караш с 5-10км на полусъеденител нестава.Обаче ако има място да го вкараш в оборот си върви по доста сериозни наклони без проблем.Аз имам 2 предни зъбчатки и ги сменям според зависи на каде ще карам и по какъв терен, сменят се за 3-4 мин.Ако целта ти да караш само пътеки и екстреми нестава,ако искаш да си правиш кефа и да вдигаш адреналина взимаи един такъв ще останеш много доволен.Да не говорим и за теглото моя го дават 87.5кг сух с бензин масло и антифриз неможе да стигне 100кг.
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          До: Кавазаки KХ 125

          Колега Хонда и Ямаха са по-карани марки в България и проблема с поддръжката е по-малък Поздрави

          Коментар


          • #6
            До: Кавазаки KХ 125

            може и да се карат повече, но проблема с поддръжката по мои наблюдения си е един и същ
            на нашата писта често се виждат такива и далеч не са лоши мотори
            пък и е идеален според мен за хора които не са крали кросов мотор
            SUZUKI RMZ 250

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X