Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YZ 400-426 F от 1998-ма до 2002-ра година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha YZ 400-426 F от 1998-ма до 2002-ра година

    Помолиха ме да се разровя за тези два модела какво представляват и се врекох да пусна една тема. Рових из форума и не намерих официална тема относно моделите и ще се радвам ако ги дискутираме тук със стандартните две теми - предимства и недостатъци.
    Ще се радвам ако има повече мнения, за да бъде максимално полезна на моя приятел, тъй като нещо се е спрял на тези модели.. опитах се да го разубедя да го накарам да не взима нещо толкова голямо, а нещо 250 4Т по-новичко.. (мене лично това ми се струва перфектния избор) за да може да го кара навсякаде, но нещо явно не съм много убедителен..
    Пишете първо недостатъците и след това предимствата !



    Благодаря предварително на всички...
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    От 3-4 месеца съм на YZ400F и си изпатих със скорости, както на всички ямахи слаби колела. Отворих двигателя вчера и освен тях изкочеха и сигменти, бутален болт, ос на скоростите / за лостчето - износени шлици/, ангренажна верига и това май за сега. Но освен счупеното колело другото го смятам за консуматив !!!!!
    А по отношение на предимствата няма смисъл от дебат !! Карал ли си силен мотор, тоз сам върви навсякъде !!!!! Направо онемях след 2-рото каране, много силен и послушен мотор, пък и всичко му е ок, окачване, спирачки, поведение на пътя въобще за мен ТОВА Е МОТОРА
    Но ако не е карал мотор над 40 к.с твоят приятел, ще види зор докато се научи !!!

    Коментар


    • #3
      Вчера вечарта получих цените, както следва :
      Бутален болт - 33 лв.
      Ангренажна верига - 152 лв.
      Ос за скорости - 114 лв.
      Зъбно колело 4-та ск. - 114 лв.
      А за сигменти на място ще ми кажат цена !
      Частите са от представителството на Yamaha в Гърция, случайно попаднах на един младеж който с това се занимава.
      Ще ги имам в сряда и се хващам до събота да е готов че не ме сдържа вече !

      Коментар


      • #4
        Тези цени ме устройват напълно, пък и доставката е ЕДНА СЕДМИЦА ! Днес ще мина през Yamaha и ще ви кажа по-късно там какъв е сеират !!!

        Коментар


        • #5
          а
          браво
          това ще е интересно
          може и да няма големи разлики обаче
          щото то и ямаха българия пак е клон на гръцката
          виж доставката няма да е седмица в никакъв случай

          Коментар


          • #6
            Да знам !! При повече късмет минаваш с 2 седмици, а в противен случай 45 дни !!!

            Коментар


            • #7
              ааа има и по тежки случаи
              на братчеда едно лостче за скоростите го чака ..около 6 месеца
              горе долу беше май

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X