Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 150R ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda CRF 150R ?

    Здравейте, какво мислите за горепосоЧената машина?
    Мисля да взимам такава и искам да ви Чуя мненията за звяра За R серията ! Имам Ямаха уз 85 !
    Последно редактирано от Петър Начев; 12-11-09, 17:51. Причина: 4 не е равно на Ч
    Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

  • #2
    До: Honda CRF 150 ?

    Наистина си заслужава,на мен лично ми харесва как върви с темпото на 85сс и е още по добре за теб като си свикнал на 2 тактов ,така ще извличаш досатъчния потенциал от црф 150 - р,много хубаво моторче...

    Коментар


    • #3
      До: Honda CRF 150 ?

      Страхотно моторче. Особено когато е на старо. От първите. На няколко сезона. Така хубаво да поизноси всичко, да поохлаби рамката, да поизпокъса спици и главини, да прегори няколко спирачни диска, няколко съединителя, да поизноси малко клапаните - да си поеме мазнината дето се вика

      Става бонбон, никакъв проблем - сипваш $$$ПАРИ$$$ и караш.
      Само имай предвид че харчи доста. $$$ПАРИ$$$ де.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Honda CRF 150 ?

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Страхотно моторче. Особено когато е на старо. От първите. На няколко сезона. Така хубаво да поизноси всичко, да поохлаби рамката, да поизпокъса спици и главини, да прегори няколко спирачни диска, няколко съединителя, да поизноси малко клапаните - да си поеме мазнината дето се вика

        Става бонбон, никакъв проблем - сипваш $$$ПАРИ$$$ и караш.
        Само имай предвид че харчи доста. $$$ПАРИ$$$ де.
        Не вярвам да им в България повече от 10.
        В Габрово имаме едно.

        Коментар


        • #5
          До: Honda CRF 150 ?

          1 път съм карал такова нещо ама 85-цата по ме задва.

          Коментар


          • #6
            До: Honda CRF 150 ?

            Тук при нас имаме едни crf 150 май 2007година.И наистина поддръжкат по този мотор е доста голяма,но пък е изключително бърз и нервен ,а и е доста лек.До четвърта се изправя без проблем и моето лично мнение е че върви повече от 85 двутактово.

            Коментар


            • #7
              До: Honda CRF 150 ?

              Благодаря за мненията,ами колко гори ?/100 ? И като гледам в мобилето че са по 2500-3500лв,заслужава ли си ?
              Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

              Коментар


              • #8
                До: Honda CRF 150 ?

                Колега не е ли по-добре да си купиш една 125 ца вместо да вземеш пак 85 см3 но 4 тактов.

                Коментар


                • #9
                  До: Honda CRF 150 ?

                  А незнам каде ги гледаш в мобиле за по 2500лв.Аз видях само един црф 150 в мобиле а той беше за 4500 ,а пък и е ходил по състезания и сигУрно вече е фалирал.Тези мотори излязоха преди 2,3години и все още са си скъпички.А за разхода незнам ще питам имам един приятел с црф 150,но надали гори повече от 85сс.
                  Последно редактирано от Тануцо; 13-11-09, 12:45.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Honda CRF 150 ?

                    Няма значение до коя скорост се изправя! Това зависи до голяма степен от венците.Ама едно 150 2008г не може да върви повече от едно 85 2008 !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Honda CRF 150 ?

                      Не бъди така сигурен,близо 40 коня ги дават

                      Коментар


                      • #12
                        До: Honda CRF 150 ?

                        Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                        Не бъди така сигурен,близо 40 коня ги дават
                        и един станьол завива шоколада в мармот

                        дори 250 4т не вади такава сила, или я мерят на много специфични места

                        Коментар


                        • #13
                          До: Honda CRF 150 ?

                          40 коня неможе да извади дори и от Япония ти я купят.

                          Според мен си вземи една Ямаха YZ85 и си решавай проблема. Мотоциклета е супер има части за него и ще ти върши супер работа!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Honda CRF 150 ?

                            Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                            Не бъди така сигурен,близо 40 коня ги дават
                            то едно 250 4т е 43-44к.с а един умрял ЦРФ 150 да е 40к.с - ЦРФ-а е не повече от 32к.с(колкото едно 85цц).

                            Коментар


                            • #15
                              До: Honda CRF 150 ?

                              ...Което не му пречи да мачка всяка серийна двутактова 85ца както си иска, предвид въртящия момент и мощността на разположение в много по-голям диапазон обороти. Ще ти се да я биеш с обикновена 85ца.

                              Това не променя факта че не е мотор за купуване на старо от човек който не го бие парата.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X