Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 150R ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Honda CRF 150 ?

    Е колега откаде ти хрумна ,че црф 150 е умрял.Това че ти караш 85 двутактово не значи че црф-а е по слаб от 85.А пък и црф-а си е доста модерен и нов мотор,така че не е за подценяване.И айде стига сме спамили темата и сме пускали глупави коментари.

    Коментар


    • #17
      До: Honda CRF 150 ?

      Момчета какви динота ви гонят, какви стотици ?

      ЦРФ 150 ще бие в сериен вид всяка серийна двутактова 85ца на старт, на ускорение, на катерене, на белот, сантасе, шах, не се сърди човече и на пАржоли. Не си правете илюзии. Да сте се замисляли защо ФИМ ги забраниха веднага в състезания ?

      А КХ100 на кавазаки е просто 85ца с малко повече въртящ момент. И двете в оригинален вид са най-малко вървящите 85ци. Престанете да мечтаете.

      Наточена 85ца, в добри ръце, може да бие црф150, с майсторлък. Това разбира се ако се абстрахираме от евтините окачване, спирачки и рамка на 150ката, където хонда са икономисвали.

      И въобще чукнете в чичко гугъл "crf 150 пълен тест и спецификации", прочетете първия линк и после ще си говорим.

      Просто е скъп. Това е. Непосилно скъп за поддръжка, със съмнително преимущество.
      Последно редактирано от Goblin; 23-11-09, 15:52.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        До: Honda CRF 150 ?

        Аз бях чел че едно 150 се разнява на една 85-ца примерно Хонда.
        Карам на Мотокроса на Хисаря едно 150,но не ми направи голямо впечетление като вървене,единственото което ми харесва е старта.
        На старт да се сравнява с една 85-ца.
        А за това което каза Гоблин че кавазакито е най-слабата серийна 85-ца нищо незнам. Той като по знаеш ще каже . Но съм съгласен с Гоблин за подръжката,може би е като да подържаш едно 250.

        Коментар


        • #19
          До: Honda CRF 150 ?

          В оригинален вид е най-слабо. С малко пипане става пушка. Но е най-здраво и най-носи на бой и на неграмотно поддръжка. В известни граници естествено
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            До: Honda CRF 150 ?

            Аз прочетох "crf 150 пълен тест и спецификации". Но според мен 2т моторите ще ги има още много дълго време (лично мое мнение).

            Коментар


            • #21
              До: Honda CRF 150 ?

              Незнам какви поддръжки говорите...Та това е Хонда бре момци какви поддръжки,я по добре поговорете с чичо си "Chinel" да ви пообясни какво по-точно представлява хондата! А относно конете,това е пълна глупост 40 коня,кавазаки 250 4т е 40 и 3-4 коня а 450-тките са около 52 базовите модели,предполагам че това ще е около 30,но пък е сравнително леко което е преимущество пък>..
              [B]Honda 450R
              Kawasaki 450R -продава се!
              Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

              Коментар


              • #22
                До: Honda CRF 150 ?

                Колега няма значение Хонда,Сузуки,Кавазаки,КТМ всички се развалят и като дойде време за ремонт става една ....

                Коментар


                • #23
                  До: Honda CRF 150 ?

                  year:2009 price:$4,299 Curb Weight:187 pounds (CRF150RB-Expert) / 183 pounds (CRF150R) lbs. Displacement:149 Cc Energy:Keihin 32mm flat slide with throttle position sensor (TPS) Transmission:Close-ratio five-speed Engine:liquid-cooled single-cylinder four-stroke Torque @ RPM:13.6 Nm @ 10,000 rpm Horse Power @ RPM:22 bhp @12,500 rpm Top Speed:+/-60 mph





                  ето това е характеристиката на ДВГ
                  а максималните обороти са 14 300 има още данни тук:
                  http://www.topspeed.com/motorcycles/...t-ar67871.html
                  Dimitar Dyakov

                  Коментар


                  • #24
                    До: Honda CRF 150 ?

                    Да питам по знаещите на една 85-ца какви са и максималните обороти ? Тези който вече спира сама да върви

                    Коментар


                    • #25
                      До: Honda CRF 150 ?

                      Малко след 12000
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #26
                        До: Honda CRF 150 ?

                        Първоначално публикуван от juST Преглед на мнение
                        Незнам какви поддръжки говорите...Та това е Хонда бре момци какви поддръжки,я по добре поговорете с чичо си "Chinel" да ви пообясни какво по-точно представлява хондата!
                        И какво точно представлява Хондата според теб? И като е Хонда не иска поддръжка ли? Е вярно, ако не се ползва с години ще изкара. Айде стига глупости вече.
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • #27
                          До: Honda CRF 150R ?

                          ето и отговорче за мощността:
                          http://www.twobros.com/Cust_Service/...da_crf150r.pdf
                          Това е на задната гума!

                          Коментар


                          • #28
                            Помогнете търся си мотор!

                            Здравейте, търся си мотор. На 12 съм и съм се насочил към Honda CRF 150 2010-година.
                            Последно редактирано от Краси; 19-03-10, 09:58.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Помогнете търся си мотор!

                              Искаш да купиш такъв мотор и търсиш предложения от търговци? или чакаш съвет от някой що за мотор е това ?
                              Уточни се моля те !!!
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Искаш да купиш такъв мотор и търсиш предложения от търговци? или чакаш съвет от някой що за мотор е това ?
                                Уточни се моля те !!!
                                По-скоро чакам съвет от някого и ми е интересно що за мотор е Honda CRS 150 2010-година.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 19-03-10, 13:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X