Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на 1ви мотор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на 1ви мотор.

    Здравейте на всички ,ще се радвам за мнения по въпроса какъв да бъде първия ми кросов мотор или ендуро.
    Започваме с това ,че не съм карал до сега.
    Висок съм 195см. 90кг. 30 години.
    Ще се кара предимно гора,полета от време на време градско и писта. Давайте предложения за мотори до 250кубика и цена до към 4500лв.
    Последно редактирано от Ganiel Ganchov; 23-06-22, 16:24.

  • #2
    Гледай ендуро четиритактов, по спокойни са и имат мощност от ниските обороти. Двойката е силна само с много газ и е по скоро за състезания. Пък и поддръжката и излиза по скъпо.

    Коментар


    • #3
      Първо си намери качествен учител ...

      Коментар


      • #4
        Първият ендуро мотоциклет в къщи беше Хонда ЦРФ 250Х. Къса първе скорост, здраво окачване става и за писта.
        И има вълшебно копче-стартер.

        Търси ендуро мотор с "вълшебно копче". Много помага.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          Кросов не е вариант за градско каране. От малките ендура - скоро карах един XR250 и ми направи доста добро впечатление.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            Мнение за Yamaha yz250f 2008г.
            Като цяло ще съм благодарен да предлагате точни марки и модели. Не сам много в час. За учител е ясно ,че няма да скоча и да се самоубия 😂😂 Ще ги карам полека нещата.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Първият ендуро мотоциклет в къщи беше Хонда ЦРФ 250Х...
              Ето, аз предложих.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                Колегите вече са казали ама и аз да се обадя - търси ендуро а не крос. Доста от кросовите мотори въобще не подлежат на регистрация което ще ти е проблем. Освен това кросовете са си за спортно каране с всички произтичащи от това последствия. Можеш да разшириш търсенето до 350сс 4-тактов няма да ти е толкова голям.

                Коментар


                • #9
                  Не си взимай малък двигател, ше ти омалее много бързо, поне 350, аз съм 3 петилетки по-дьрт от тебе и на третия ден бях на 450 в пустинята обаче,падания на корем / и в буквалния и в преносния смисъл /
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • FREEFLYER
                    FREEFLYER коментира
                    Редактиране на коментар
                    Босе, помня, че беше набор, а аз съм 3 петилетки + 3 години
                    Това не ми попречи да се кача директно на 650

                  • BENZBOSS
                    BENZBOSS коментира
                    Редактиране на коментар
                    Така де, и не ти умалява за 2 месеца нали. На 30 е,да е на 16-18-20 та да го пазим,той кул трябва да има вече та и 500 да е пак става / еле ако е як,че тежи /.

                • #10
                  250 см3 4Т стигат. Особено с по-нов мотоциклет. Големите кубатири натежават и изморяват излишно. Сриват кефа от ендурото. Особено, ако трябва да буташ, вдига и носиш.

                  Лично мое мнение на немойко.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X