Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 125sx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 125sx

    Здравейте!!Искам да попитам:запалил съм се по кросови мотори и искам ми помогнете със избора харесал съм си един KTM 125sx чист крос 2004г. искам да ми кажете дали е добър мотора като за начало !
    Прикачени файлове

  • #2
    До: KTM 125sx

    По-добре Ямаха 125 сс по е здрава спрямо КТМ-а.

    Коментар


    • #3
      До: KTM 125sx

      Стефко ,Стефкооо не плюй по КТМ.Това си е твое мнение.
      Добър е мотора и то доста а и докато кихнеш има всичко в магазина.

      Коментар


      • #4
        До: KTM 125sx

        Абе, чист крос,двутактов,125cc с тоя голям зъбак като за начинаещ не е много добро решение,ама ша му свикнеш.Мойто мнение е да си вземеш ендуро.

        Коментар


        • #5
          До: KTM 125sx

          Човека ми го свали от 3000лв на 2500лв

          Коментар


          • #6
            До: KTM 125sx

            Аз карам подобен КТМ - 1998 ЕХС125 вече почти година и съм много доволен.
            Имай предвид, че мотора от снимките е модел 1999г.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #7
              До: KTM 125sx

              Добър избор,мотора е готин за тия пари перфектно
              Аз имам КТМ 250 2т
              [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
              [/SIZE][/B][/COLOR]

              Коментар


              • #8
                До: KTM 125sx

                По снимки мотор не се купува!
                Вземи човек, който отбира от тези неща и отиди на оглед.
                Това е 10 годишен кросов мотор. Може да е сдал багажа отдавна, а може и да не е.
                Ако състоянието му е добро, заслужава 2500, ако е разнебитен го зарежи.
                А и тази наглост с 5 годишното подмладяване не говори добре за продавача!

                Коментар


                • #9
                  До: KTM 125sx

                  Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                  По снимки мотор не се купува!

                  А и тази наглост с 5 годишното подмладяване не говори добре за продавача!
                  Жоро недей така . Аз купих два мотора по снимка и двата се оказаха много над очакванята ми .

                  Друг е въпроса, че хората от който ги купувах им бяха дали точните данни и всичко, което не им е нараред (драскотини ожулваня и тн .) . В България обаче това да подмладиш мотора си е нещо съвсем нормално . Сигурно ако купуваш мотор 2008, ще ти кажат, че е още не излезлият модел на 2011
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM 125sx

                    колега къде се намира този мотор?
                    Honda CRE 250
                    Nissan Patrol GR

                    Botevgrad Racing Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: KTM 125sx

                      Цецо, ти говориш за Щатите. Щатите са съвсем друго нещо
                      Не ги сравнявайте с нищо у нас. За там важат други правила - единствени...
                      А момчето ще купува от някой си, който е имал наглоста да подмлади мотора с 5 години.
                      И знай че това НЕ Е нормално! Може да е практика у нас подмладяването, но в никакъв случай не е нормално както го нарече ти.
                      У нас масово се използва некомпетентността на клиента и за това търговците си правят каквото им хрумне.
                      Щото за един Голф 2ка едва ли ще намериш някой да излъжеш, че е 2002г примерно. Но за една моторетка можеш да излъжеш и 10 години напред, и трудно ще се осъмни някой с малки изключения.

                      п.п. Разнебитен = Потрошен

                      Коментар


                      • #12
                        До: KTM 125sx

                        Жоро прав си че не е нормално ! Защото когато някой като теб или мен тръгне да продава мотора си за реалната му цена на която е оценен като пазене и подържане и му посочим реалните години се започва " е аз за тия пари ще си взема 2002 , твоя е 1998 ", а всъщност му продават същата година мотор, но доста по-оръбен и ръждив , ама няма проблеми нали си мислиш, че е с 4 год по-нов. Това се отразява и на нас обикновените хора. Затова предлагам тема за такива авто къщи и търговци , който лъжат в годините на мотоциклетите си, така мисля че ще се спре с "подмладяването" като почне да се избягват точно тези лица !
                        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                        Коментар


                        • #13
                          До: KTM 125sx

                          Здравейте колеги, найстина спекулирането с годините си е доста досадно. Мисля си, дали не може да стане задължително при публикуването на обява в раздела за мотори, да се дава и VIN номера (да речем без последните 2-3 идентификациони цифри ). Така хората ще могат да си проверят точно коя година и модел е машината. Може да се направи и една отделна тема със сайтове за проверка на VIN (ако няма такава, че май бях гледал такава).

                          Поздрави от Варна.
                          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                          Коментар


                          • #14
                            До: KTM 125sx

                            Едвали има смисъл,на всяка втора обява ще има "леле,аз съм сбъркал.." и това ще е точно цифрата на годината ..

                            Коментар


                            • #15
                              До: KTM 125sx

                              Еми то и сега го има, само че "бъркат" годината на производство. .
                              Последно редактирано от 4ef4o; 26-08-09, 10:18.
                              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X