Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко съвета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко съвета

    Здравейте.
    Бих искал да ви попитам за няколко съвета.
    Значи ,от доста време вече си търся мотор и вече наистина се реших да си кУпувам. Ориентирам се към 85 или 125 cc.
    Не ми трябва за състезания или сериозно каране,а просто за "хоби" да кажем.
    За сега най ме зарибява honda cr доста добри машини ,карал съм и от това каране се зарибих да си Взимам .
    Ако можете ,да ми предложите нещо,ще се съм ви много благодарен.
    Последно редактирано от Тануцо; 12-08-09, 22:56.

  • #2
    До: Няколко съвета

    привет какъвто и мотор от известните марки в прилично състояние да си вземеш няма да сбъркаш и аз скоро минах по този път , взех си 2 тактов yamaha TDR и съм мн доволен , освен ужасно красив този мотор може почти всичко , даже до морето ме докара ... че и върна после
    искам да ти обърна внимание за нещо което установих доста по късно има мотори които не са предвидени за втори човек , имат по къса седалка и тотална (констроктивна)липса на стъпенки за краката на задния човек , не сум про. и може и да бъркам но ми се струва че ЦР-а е от тези , ако си вземеш такъв никога няма да можеш да возиш някои с теб това си е важно , успех

    Коментар


    • #3
      До: Няколко съвета

      Първоначално публикуван от circles Преглед на мнение
      искам да ти обърна внимание за нещо което установих доста по късно има мотори които не са предвидени за втори човек , имат по къса седалка и тотална (констроктивна)липса на стъпенки за краката на задния човек , не сум про. и може и да бъркам но ми се струва че ЦР-а е от тези , ако си вземеш такъв никога няма да можеш да возиш някои с теб това си е важно , успех
      Това е истински спортен мотор - Honda CR, и то от най-добрите.
      И съвсем логично е лишен от място за втори човек.
      Този мотор е подходящ само за спортуване(вкл. и любителско) и нищо повече.
      За возене, излет и семейни приключения никак не е подходящ

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X