Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KAWASAKI KX 85

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KAWASAKI KX 85

    Здравейте!Запален съм много по оффроaда.Решил да си взeма KAWASAKI KX 85 може ли да ми дадете инфо за тази машина.Понеже кросовите мотори им се сменяват бутало ,цилиндър и др.Колко излиза един тAкъв ремонт на кх 85 ?


    Благодаря предварително
    Последно редактирано от Тануцо; 23-06-09, 11:01. Причина: правопис

  • #2
    До: KAWASAKI KX 85

    Не бих казъл,че трябва да се сменят - бутало,цилиндър и т.н.Ако вземеш някое гледано Kawasaki и по ново!Мисля,че няма да имаш проблем с тези работи.

    Поздрави!Успех!
    [I]Радослав Димчовски[/I]

    Коментар


    • #3
      До: KAWASAKI KX 85

      Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
      Не бих казъл,че трябва да се сменят - бутало,цилиндър и т.н.Ако вземеш някое гледано Kawasaki и по ново!Мисля,че няма да имаш проблем с тези работи.

      Поздрави!Успех!
      Мерси,колега

      Коментар


      • #4
        До: KAWASAKI KX 85

        Аз имам такова моторче.Ако е за офф роад нее много лесно да караш по пътеки защото иска да е се в високито обороти.Относно поддръжката нее много скъпо.Мен ми се развали на 1 преход.
        Бутало,биела и лагери на вала на Pro-x са около 350лв.
        Поздрави.

        Коментар


        • #5
          До: KAWASAKI KX 85

          Първоначално публикуван от FoReVeRcHo Преглед на мнение
          Аз имам такова моторче.Ако е за офф роад нее много лесно да караш по пътеки защото иска да е се в високито обороти.Относно поддръжката нее много скъпо.Мен ми се развали на 1 преход.
          Бутало,биела и лагери на вала на Pro-x са около 350лв.
          Поздрави.

          Много ти благодаря колега

          Коментар


          • #6
            До: KAWASAKI KX 85

            Първоначално публикуван от FoReVeRcHo Преглед на мнение
            Аз имам такова моторче.Ако е за офф роад нее много лесно да караш по пътеки защото иска да е се в високито обороти.
            (+1) Така е.И аз исках пълен крос след ДР-а 250-то,но всъшност незнаех какво искам.Аз повече карам по горите и пътеки затова няма смисал пълен крос.От време на време ходя на мотокрос трасетно на Пасарел,но сега по рядко,преди ходех по често докато се учех на трасето,сега започнах да се уча повече в гората от,което испитвам и по голяма радост и много повече на мен ми харесва и допада ендурото пред мотокроса,но и мотокрос да умееш да караш също не е лошо.
            [I]Радослав Димчовски[/I]

            Коментар


            • #7
              До: KAWASAKI KX 85

              Както каза колегата малко ще ти е трудно трябва му все оборот,
              а относно до поддрЪЖката това са едни от наЙ-коравите мотори, ВЗИМАМЕ едно буталце и през година му го смени и никакви грижи нямаш .Имаме цр 80 2002 до сега сме му сменили 1 бутало и маслото не е карано по състезания само разходки.А кавата си е брат близнак на хондата с разликата цвета,говоря за този клас 85.
              Последно редактирано от Тануцо; 29-07-09, 12:26. Причина: правопис

              Коментар


              • #8
                До: KAWASAKI KX 85

                Добра машина е и според мен не,че имам кои знае какви умения да познавам моторите,но ако си намеря нещо такова според моя джоб ще си взема Успех намирането на хубав мотор.

                Коментар


                • #9
                  До: KAWASAKI KX 85

                  Относно КХ незнам ,но имам приятел с Хонда ЦР 85 и от както я купи освен масло и смазка друго не и прави по нея.Предполагам че и при кавазакито е така,трябва само правилна експлоатация и подръжка и газ до ламарините

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: KAWASAKI KX 85

                    здравеите интересуват ме малко технически данни за хонда cr80 колко коня е мотора
                    колко мл. масло се слага във скоростната кутия

                    Коментар


                    • #11
                      От: KAWASAKI KX 85

                      Това че трябва да се сменят е нормално и препоръчително на всеки сезон,но не е задължително

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X