Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

    Имам едно въпросче, което много силно ме вълнува Та значи аз съм абсолютен новак (карам симсон) Та значи искам да се кача нагоре по хранителната верига и не мога да се ориентирам на какво да се кача. Видях из Мобилето една Хонда СР 80 кс и ме интересува мотора подходящ ли е за новаци и не е ли детски че от снимката не мога да разбера.модела е 2000г. според продавача. а между другото съм 90 кила 190см. балагодаря за разбирането колеги знам че не съм първият задавал тъпи въпроси
    п.п. и ако не е за мен кажете какво да взема ( ограничен бюджет и много желание )

  • #2
    До: може ли малко инфо? Какъв мотор да избера.

    Като за начало започнете с търсачката на форума

    Вече е оптимизирана за работа с гугъл, така че търсенето и намирането е песен...следва малко четене и въпросите сами ще започнат да намират отговори.
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • #3
      До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

      еми хубаво де мисалата ми е че вие пичове сте наясно с нещата аЗ и да тарся и да чета, пак не мога да си препорЪчам мотор. но ако не ви се занимава както и да е благодаря за усилията
      Последно редактирано от Тануцо; 10-06-09, 22:41.

      Коментар


      • #4
        До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

        В темите има изписана много информация. Не е необходимо на всеки въпрос да се дава един и същи отговор.
        Аз като си търсих мотор бях в същата ситуация и колкото и да ми се искаше някой да ми даде точна рецепта, трябваше да се чете.

        Къде мислиш да го караш този мотор? На трасе? Предимно в гората по пътеки?
        Колко е ограничен бюджета?
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • #5
          До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

          Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
          Имам едно въпросче, което много силно ме вълнува Та значи аз съм абсолютен новак (карам симсон) Та значи искам да се кача нагоре по хранителната верига и не мога да се ориентирам на какво да се кача. Видях из Мобилето една Хонда СР 80 кс и ме интересува мотора подходящ ли е за новаци и не е ли детски че от снимката не мога да разбера.модела е 2000г. според продавача. а между другото съм 90 кила 190см. балагодаря за разбирането колеги знам че не съм първият задавал тъпи въпроси
          п.п. и ако не е за мен кажете какво да взема ( ограничен бюджет и много желание )

          Този модел в мотокроса се кара предимно от деца до 15-16 г максимум даже моят син е на 13 и от тази година се качи на KX250F-2009
          с тези кг и този рьст мотора ще ти е доста мальк трябва да се орянтираш кьм по голям мотор например KLX300
          Последно редактирано от giorgio; 01-10-10, 15:20.

          Коментар


          • #6
            До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

            Ограничен бюджет около 1500лв. толкова мога да отделя . та за модели от 2009г. просто не мога да говоря та мотор ще го карам по гори и пътеки

            Коментар


            • #7
              До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

              не съм голям спец, но за толкова пари май suzuki dr
              незабравяй екипировката !

              Коментар


              • #8
                До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

                Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                Ограничен бюджет около 1500лв. толкова мога да отделя . та за модели от 2009г. просто не мога да говоря та мотор ще го карам по гори и пътеки


                Приятел,наистина с тези условия не виждам много голям избор,но не се отчайвай-ЖЕЛАНИЕ ДА ИМА.Според мен трябва да се насочиш към 250-300 кубиков мотор,и то от Англия,защото са много по евтини.Не бързай и събери още малко пари, има свестни момчета от форума,които могат да ти помогнат в това отношение!!! Поздрави и успех!!!
                http://www.stairwaytoglory.com/en/

                Коментар


                • #9
                  До: Може ли малко инфо? Какъв мотор да избера?

                  донякаде и аз се интересувам от тази тема и ако може да дадете по големи насоки към някои конкретни лица който вкарват от англия .благодаря предварително

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X