Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Honda CR 125 1997

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Honda CR 125 1997

    Дата на производство - декември 1997
    Мощност - 40 к.с.
    Кубатура - 125 куб.см
    Цена - 2300 лв.
    Здравейте, искам да ви попитам заслужава ли си парите този мотор. Не разбирам от мотори този ще ми е първият. Благодаря предварително

  • #2
    До: Въпрос за Honda CR 125 1997

    Зависи от състоянието и подръжката му,но това се оправя.Но ако не си се качвал на мотор, мисля че ще ти дойде малко рязък и силен в обороти.Само по такива данни неможе да се говори дали си заслужава или не.... а и не си споделил нищо за себе си-- години,килограми,ръст,характер-всичко е от значение.
    Принционо ако не е каран много и е в добър вид не са му много парите.
    Успех
    Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Honda CR 125 1997

      Ако ти е пръв мотор може и да ти е малко силен а така неможе да се говори както каза колегата зависи от мн нешта.............Успех
      [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
      [/SIZE][/B][/COLOR]

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за Honda CR 125 1997

        Първоначално публикуван от shack123 Преглед на мнение
        Дата на производство - декември 1997
        Мощност - 40 к.с.
        Кубатура - 125 куб.см
        Цена - 2300 лв.
        Здравейте, искам да ви попитам заслужава ли си парите този мотор. Не разбирам от мотори този ще ми е първият. Благодаря предварително
        http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...257&f1=details

        Ако става въпрос за този мотор мисля че е 96 година ,но това няма много значение ако мотора върви добре и двигателчето му работи стегнато.Моето мнение е че си струва парите ,външно може да се освежи с 2 калника а вътрешно си заведи някои които разбира за да нямаш ядове после.Успех
        П.П. Радвам се че си се спрял на 2т машина хондите са хубави мотори така че деиствай.
        поздрави:Наско
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за Honda CR 125 1997

          Здравейте отново висок съм 174 и съм 75 килограма на 15 години съм мотора ми трябва предимно за разходки из гората няма да го карам на писти или състезания. Може ли да ми предложите нещо, което отговаря на тези изисквания . Благодаря

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за Honda CR 125 1997

            Първоначално публикуван от shack123 Преглед на мнение
            Здравейте отново висок съм 174 и съм 75 килограма на 15 години съм мотора ми трябва предимно за разходки из гората няма да го карам на писти или състезания. Може ли да ми предложите нещо, което отговаря на тези изисквания . Благодаря
            Отделете си малко време и прочетете написаното във форума, има много информация. Използвайте търсачката
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за Honda CR 125 1997

              Преди време имах и 125 ца и 250 ка .И двата мотора са много-силни но на 125-цата и трябват много обороти за да тръгне.
              Кара се според мен малко по трудно от 250 ката заради погоре написаното.
              Ако аз бих избирал ще си взема 250 ката а и май няма разлика кои знае каква в цената.
              ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за Honda CR 125 1997

                И аз за това се чудех. Някой може ли да ми каже колко тежат двата мотора. благодаря

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за Honda CR 125 1997

                  А neweso чуваш ли се кавко говориш ? На 15 годишно момче дет хабер си няма от мотори предлагаш 250 2Т .... А по въпроса според мен 125 даже може да ти е малко силна зависи от телосложението ти ....

                  П.П. извинявам се за правописа

                  Коментар


                  • #10
                    Опита ми е около 10 километра с ИЖ Юпитер 5 . 85 мисля, че ще ми е малък. Онзи ден се мерих висок съм 178 см и тежа 79 килограма.

                    Имам опит и със Suzuki Ozark 250, но мисля че не е от голямо значение, защото атв-тата и моторите почти нямат нищо общо
                    Последно редактирано от Жоро Донечки; 01-06-09, 14:00.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X