Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha :)

    Здравейте на всички. Искам да попитам конкретно за Yamaha 2003г. Значи интерсува ме как са ямахите като двигател, окачване и такива основни работи и има ли доволни от ямаха аз се опитвам да карам мотокрос и ще сменям мотора и мисля да е ямаха. Някои ако има нещо интересно което може да сподели за ямаха нека да напише малак коментар
    [I] Георги Недев
    Motocross Lifestyle !! :twisted:
    [/I]

  • #2
    До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

    Първоначално публикуван от Gosho_MX Преглед на мнение
    Здравейте на всички. Искам да попитам конкретно за Yamaha 2003г. Значи интерсува ме как са ямахите като двигател, окачване и такива основни работи и има ли доволни от ямаха аз се опитвам да карам мотокрос и ще сменям мотора и мисля да е ямаха. Някои ако има нещо интересно което може да сподели за ямаха нека да напише малак коментар
    Защо точно 2003г.? А към каква кубатура си се насочил и колко тактов? Само имформативно,Ямаха пройзвежда едни от най-здравите двигатели! Безспорен факт!!!
    http://www.stairwaytoglory.com/en/

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

      Погледни тук http://www.adbmag.com/ContentItem.as...&pageID=0,да видиш за какво става въпрос!!!
      http://www.stairwaytoglory.com/en/

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

        Кубатурата е 250 кубика. 4 тактов
        [I] Георги Недев
        Motocross Lifestyle !! :twisted:
        [/I]

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

          Гошо добре знаеш че нов японски мотор лош няма. Има каран запазен и поддържан има и каран неподдържан. Ти кой ще уцелиш е труден въпрос .... гледай внимателно и тогава купувай
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

            Не вярвам кросов 2003 да е много стока.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

              Гошооо,Гошо,няма Yamahi в Търново,и не знаеш как са....като питаш и във форума какво очакваш,нещо не казвано до сега или нещо което не си чувал.....Краси ти го е казал,мисля че и до всяка марка се отнася,айде успех

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                Здравей. Много правилно си се насочил към избора за Yamaha. Питаш за Ямаха 2003 г. Каква обаче? 2т. или 4т.? Четиритактовата се кара по-лесно. А колкото до двигателя те са едни и същи. Няма значение годината, разликата е само в пластмасите и съвсем леки по- двигателя.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                  Ямахата е за която говоря е 4т
                  [I] Георги Недев
                  Motocross Lifestyle !! :twisted:
                  [/I]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                    И в крайна сметка какво стана с Ямахата? Взе ли или не?
                    http://www.stairwaytoglory.com/en/

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                      Вземах я и съм много щастлив
                      [I] Георги Недев
                      Motocross Lifestyle !! :twisted:
                      [/I]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Гошо добре знаеш че нов японски мотор лош няма. Има каран запазен и поддържан има и каран неподдържан. Ти кой ще уцелиш е труден въпрос .... гледай внимателюно и тогава купувай
                        Аз примерно, като не съм голям разбирач как да разбера дали е подържан двигателя, на какъвто и да е мотор ? Не че ще си кУпувам пак, но просто от любопитство, кое трябва да ми направи първо впечатление
                        Последно редактирано от Тануцо; 05-07-09, 10:55.
                        [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                          Зависи на какъв мотор чист крос или ендуро. На чистия крос мога да кажа че двигателите имат доста шум ама се пак нетряя да трака да лопа и така ..и аз несам много голям разбирач по тия работи затова викам точния човек които разбира . ..
                          [I] Георги Недев
                          Motocross Lifestyle !! :twisted:
                          [/I]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                            Не че и аз съм голям разбирач, ама са ме викали така да гледам мотори и е много неприятно, защото няма как да сканираш двигателя отвътре. Уж поддържан изглежда, със сменени вериги, гуми, не тече предница, няма луфтове по окачването, няма шумове, пали си, върви си и по едно време я пробит картер вътре, или някакви ламарини набутани, или банани или износени части и незнам какво...
                            Най-вече гледам отношението на човека, общо взето си личи, като се е грижил за мотора си и си го обича При прекупвачите обаче си е пълен късмет, но всеки мотор е някаква база- нали има рамка двигател и колела, каквото и да е все ще трябва да се надстройва над нея, а колко е въпрос на късмет.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос към всички притежатели на машина Yamaha

                              Най-вече гледам отношението на човека, общо взето си личи, като се е грижил за мотора си и си го обича При прекупвачите обаче си е пълен късмет, но всеки мотор е някаква база- нали има рамка двигател и колела, каквото и да е все ще трябва да се надстройва над нея, а колко е въпрос на късмет.[/QUOTE]


                              Точно така е! Покупката на стока втора ръка си е чист късмет. Освен ако не е от познат,който гарантира за мотора(аз така продадох моето ТТ600,и човека е много доволен).
                              http://www.stairwaytoglory.com/en/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X