Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за китайски мотор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Запитване за китайски мотор?

    По добрия вариант според мен е да си вземеш едно по старо ендуро 2тактово японско...или ако няма да го караш в града и неискаш да го регистрираш едно кросче примерно някои Cr,Yz,Kx,Rm за тези пари и малко отгоре.... отколкото да инвестираш в този мотор.Фън фактора ще е в пъти по голям можеш да си сигурен.
    Успех.
    Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

    Коментар


    • #17
      До: Запитване за китайски мотор?

      И аз към тези мотори съм се запатил,но 125 2-тактов ще ми гори много,а 85 може да ми е малак тежа кам 75кг.Вие какво ще ми предложите

      Коментар


      • #18
        До: Запитване за китайски мотор?

        Първоначално публикуван от niki_88 Преглед на мнение
        И аз към тези мотори съм се запатил,но 125 2-тактов ще ми гори много,а 85 може да ми е малак тежа кам 75кг.Вие какво ще ми предложите
        Публикацията ти е стара но все пак да ти отговоря. Китайски мотор 125 2т не съм виждал никога, май няма. А ако си взимаш някой който си има име 125 2т няма да ти гори много а ще те разнася,като прани гащи
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • #19
          До: Запитване за китайски мотор?

          За този същия мотор за който става на въпрос 2-3 поста по нагоре.. търся вата за ауспуха ? Някой знае ли къде да намеря.. или да купя някаква друга и да я преправям ?
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #20
            До: Запитване за китайски мотор?

            Колега малко късно пиша ама сега виждам темата.Моето мнение без да искам да обида никой,по добре ИЖ или нещо такова ако трябва вместо китайски или подобен такъв мотор.По безнадежни мотори не съм виждал,сериозно говоря(не ангажирам никой,това си е мое мнение).
            КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
            (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

            Коментар


            • #21
              До: Запитване за китайски мотор?

              Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
              Колега малко късно пиша ама сега виждам темата.Моето мнение без да искам да обида никой,по добре ИЖ или нещо такова ако трябва вместо китайски или подобен такъв мотор.По безнадежни мотори не съм виждал,сериозно говоря(не ангажирам никой,това си е мое мнение).
              Имам такъв мотор но.. съм напълно съгласен с твоето мнение! Не на китайските мотори!

              пП. Живи и здрави лятото да поработя и тогава ще мисля за друг
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #22
                До: Запитване за китайски мотор?

                Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
                Имам такъв мотор но.. съм напълно съгласен с твоето мнение! Не на китайските мотори!

                пП. Живи и здрави лятото да поработя и тогава ще мисля за друг
                Така е колега не се притеснявай,ще вземеш по хубав.И аз съм правил грешки с избора и непознавам някой да не е,поне веднъж в началото.
                КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                Коментар


                • #23
                  От: До: Запитване за китайски мотор?

                  Здравейте колеги.Днес видях дооооста привлекателна оферта.Ето я http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...455&f1=details ,моля вижте я и дайте коментари и насоки.
                  Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Запитване за китайски мотор?

                    Ами да.. наистина изгодно а и изглежда читаво. Но все пак е китайско, не го забравяй!
                    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Запитване за китайски мотор?

                      Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
                      Ами да.. наистина изгодно а и изглежда читаво. Но все пак е китайско, не го забравяй!
                      Да така е.И е хонда,но пък китайска.
                      Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Запитване за китайски мотор?

                        Първоначално публикуван от aleks_ma Преглед на мнение
                        Здравейте колеги.Днес видях дооооста привлекателна оферта.Ето я http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...455&f1=details ,моля вижте я и дайте коментари и насоки.
                        За мен е боклук. Един приятел имаше такъв, купи си го ЧИСТО НОВ, и го кара около половин година из гората.
                        Окачването му почна да скърца почти веднага, т.е. лагерите са много зле още от завода. После се и счупи там, където се захваща задният амортисьор. Счупиха се и планките, за които се държи двигателя към рамката. Всички болтове се развиват сами. Веригата е тънка и се разтяга като ластик. Седалката след месец-два се продъни и по средата й се появи голяма вдлъбнатина. Каплите все едно са от ламарина - кривят се много лесно. Същото се отнася и за кормилото, както и други неща, като например лостчето за скоростите, степенките и т.н.. Пластмасите при падане не се огъват (не са пластични), а направо се чупят. Малко преди да го продаде, почна да гори масло и да пуши като двутактов, и това за половин сезон каране. Окачването не струва изобщо, в сравнение с окачване на японски мотор.
                        Според мен този мотор става единствено за деца или хора с по-ниско тегло, които освен всичко са готови, и имат възможност да го ремонтират и побългаряват постоянно. Или ако го караш само в града.
                        Аз лично бих предпочел стар японски мотор, от рода на Ямаха ТТ350 например, или Сузуки ДР350 и т.н.

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Запитване за китайски мотор?

                          Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                          За мен е боклук. Един приятел имаше такъв, купи си го ЧИСТО НОВ, и го кара около половин година из гората.
                          Окачването му почна да скърца почти веднага, т.е. лагерите са много зле още от завода. После се и счупи там, където се захваща задният амортисьор. Счупиха се и планките, за които се държи двигателя към рамката. Всички болтове се развиват сами. Веригата е тънка и се разтяга като ластик. Седалката след месец-два се продъни и по средата й се появи голяма вдлъбнатина. Каплите все едно са от ламарина - кривят се много лесно. Същото се отнася и за кормилото, както и други неща, като например лостчето за скоростите, степенките и т.н.. Пластмасите при падане не се огъват (не са пластични), а направо се чупят. Малко преди да го продаде, почна да гори масло и да пуши като двутактов, и това за половин сезон каране. Окачването не струва изобщо, в сравнение с окачване на японски мотор.
                          Според мен този мотор става единствено за деца или хора с по-ниско тегло, които освен всичко са готови, и имат възможност да го ремонтират и побългаряват постоянно. Или ако го караш само в града.
                          Аз лично бих предпочел стар японски мотор, от рода на Ямаха ТТ350 например, или Сузуки ДР350 и т.н.
                          Благодаря за информацията.Вече катигорично се отказах от него.То по добре да си карам руският минск 125
                          Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Запитване за китайски мотор?

                            Първоначално публикуван от aleks_ma Преглед на мнение
                            ... по добре да си карам руският минск 125
                            Дори много по-добре! Вярно е, че е слабичък, че е капризен, но поне може и да се кара, освен да се ремонтира...
                            Чудно ми е, защо след толкова изписани мнения, от хора патили и препатили, все още се намира някой, който си мисли, че за 1500-2000 лева може да вземе ново, читаво китайче. Както обича да казва един съфорумник: "Има евтини и качествени неща, но са в различни магазини!"
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Запитване за китайски мотор?

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Дори много по-добре! Вярно е, че е слабичък, че е капризен, но поне може и да се кара, освен да се ремонтира...
                              Чудно ми е, защо след толкова изписани мнения, от хора патили и препатили, все още се намира някой, който си мисли, че за 1500-2000 лева може да вземе ново, читаво китайче. Както обича да казва един съфорумник: "Има евтини и качествени неща, но са в различни магазини!"
                              Много си прав колега.
                              Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X