Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

    След цяла зима мислене,наи сетне разбрах че изтината за мен е 125 2-Т чист крос.Каране за кеф в почивните дни.През другото време скутер за предвижване в трафика.И като имам време,колесара и където ми кеф..........За съжаление съм раздвоен между двата моделаCR 125 съм карал доста и ми харесва колко е експлузивен.Обаче YZ 125 ми хваща много окото. Но пак не съм се и качвал на такъв Нуждая се вашето мнение,много ще ми помогнетев избора ,а за мен той е по важен и от това за каква жена ще се женяМоже тук да се поместват обяви за продажби на тези модели и всичко свързано с тях.


    П.П. Предварително благодаря!
    Прикачени файлове
    Land rover discovery 300 Tdi

  • #2
    До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

    Имах YZ125 2004-та, прекрасен мотор, много мазен и плавно преливащ се двигател от ниски към средни и високи, въпреки че е 125. Много удобен като позиция и стойка. Имам малки забележки към предницата. Хондата е доста рязка. Аз лично бих избрал ямахата, страхотна машинка.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

      Тези са новички, иначе аз имах и двете но 96 Ямаха и 99 Хонда. Като се качих да пробвам Хондата, направих 3-4 кръгчета и отидох да продам Ямахата. Просто ми лепна, а и ми хареса, че верно на ниски нямаше никой, ама след взрива беше бяс- рязък и мощен и си се опъвах с нея на големите мотори, ако я държа на високи. Един от любимите ми мотори е CR125. Тогава и везната много се наклони към хонда заради алуминиевата рамка.

      Ако имаш възможност пробвай ги и двата, това винаги е най-добрия съвет, който мога да дам при подобни колебания. А и Бултрако стават все по-добри!

      Коментар


      • #4
        До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

        Относно частите Бултрако наистина не са излагали досега поне при мен иначе относно моторите като се кача на ямаха и малко странно се чувствам то може да си е чисто субективно, но имам чувството, че на хонда рамката направо е излята по тебе това е което ми прави най много впечатление,,, Ясен знае за какво говоря ама ние сме си собственици на Хонда де
        [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
          Тези са новички, иначе аз имах и двете но 96 Ямаха и 99 Хонда. Като се качих да пробвам Хондата, направих 3-4 кръгчета и отидох да продам Ямахата. Просто ми лепна, а и ми хареса, че верно на ниски нямаше никой, ама след взрива беше бяс- рязък и мощен и си се опъвах с нея на големите мотори, ако я държа на високи. Един от любимите ми мотори е CR125. Тогава и везната много се наклони към хонда заради алуминиевата рамка.

          Ако имаш възможност пробвай ги и двата, това винаги е най-добрия съвет, който мога да дам при подобни колебания. А и Бултрако стават все по-добри!
          Много си правКато и останалите колеги писали тук.Ако ще взема Ямаха трябва да е от 2005г. нагоре.А за Хонда от 1997г. на горе,цената е в пъти надолуКак поръчвате части от Бултрако?
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • #6
            До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

            Ямахата от 2005-та нагоре с алуминиевата рама е жестока, ако е запазена я грабвай, няма да съжаляваш.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Ямахата от 2005-та нагоре с алуминиевата рама е жестока, ако е запазена я грабвай, няма да съжаляваш.
              Прав си ама цената е.............. в сравнение с ЦР 125
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #8
                До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                От Бултрако отначало ходих, оставях капаро и ми се обаждаха след 10-ина дена или 2 седмици да си ги взема.

                Сега само се обаждам на (02) 81 81 960 , казвам номера на рамата или годината и модела, обяснявам кое ми трябва и след около седмица ми пращат смс да си го взема. Преполагам работят с куриери.
                Последно редактирано от Тануцо; 12-03-09, 20:43.

                Коментар


                • #9
                  До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                  Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                  От Бултрако отначало ходих, оставях капаро и ми се обаждаха след 10-ина дена или 2 седмици да си ги взема.

                  Сега само се обаждам на (02) 81 81 960 , казвам номера на рамата или годината и модела, обяснявам кое ми трябва и след около седмица ми пращат смс да си го взема. Преполагам работят с куриери.
                  Това е добре, на мен преди 2-3 месеца ми обявиха 2 седмици за доставка и цена х2 от средните цени за същите части и не ги поръчах от Бултрако.
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #10
                    До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                    На мен Хондата по ми харесва.Само за изброените модели.

                    Коментар


                    • #11
                      До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                      Моето мнение е за YAMAHA eстествено

                      Коментар


                      • #12
                        До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                        за YAMAHA нвзнам но за Honda съм карал и впечатлението ми е голямо.Добре върви и добре вози

                        Коментар


                        • #13
                          До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                          Карал съм хондата и е страхотна има много добра возия и много върви а ямахата несъм я карал но сигУрно ще вЪрви като ямаха .
                          А относно до ямахата ако ще взимаш нея направо си Вземи и скорости защото както при 4 тактовите така и при 2 тактовите ямахите чупЯт скорости . ЦР 125 и ЦР 250 в класа си са номер "1" 30 години това него казвам аз, можеш да го прочетеш в саЙта на хонда

                          Взимай хондата няма да съжаляваш
                          Последно редактирано от Тануцо; 29-07-09, 12:23. Причина: КОШМАРЕН ПРАВОПИС

                          Коментар


                          • #14
                            До: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                            И аз съм на мнение да грабнеш хондата. Страшен мотор, а и както колегата каза добре върви и добре вози

                            Коментар


                            • #15
                              От: HONDA CR 125 или YAMAHA YZ 125 ?

                              Moeто мнение е за ямахата, аз карам и е страхотна, уникален мотор. Много рязък и много върви.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X