Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YZ 450F - Впечатления и информация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Yamaha YZ 450F - Впечатления и информация

    Значи с YZ400 си се чувствал най-добре, с изключение на дългата първа скорост, WR400 ти е бил слаб, а WR450 - прекалено силен?!
    Утре ще ти пиша вечерта, защото сега имам работа..

    Коментар


    • #32
      До: Yamaha YZ 450F - Впечатления и информация

      Здравейте ! ВъпросЪт ми е свързан с поддръжката на този тип двигател с цел по дълга изправност на двигателя. yfz 450 (atv) ; yz450f (bice) проверка нивото на маслото, измиване на въздушния филтър , смЯна на масло ,маслен филтър ,какво още трЯбва да се преглежда периодично по двигателя примерно луфтове на клапаните, на колко време, допУстии параметри на луфтовете , ако двигателят си работи добре, но са изминали определени работни часове нужно ли е да сменям бутало, имат ли фабричНа таа в оригиналния заводски аУспух, която да се маха след разработка, смисЪл като препоръка от проИзводителя.

      Колега, за в бъдеще се старайте повече с правописа. Подобни постове ще бъдат изтривани!
      Последно редактирано от Тануцо; 16-06-09, 22:59. Причина: ПРАВОПИС!

      Коментар


      • #33
        От: Yamaha YZ 450F - Впечатления и информация

        Коко масло събира YZF 450 2004 и от къде се източва.Видях че отдоло на картера има болт ,но до колкото знам се източва и от рамката.Бих ви бил благодарен ако ми дадете някаква информация.Благодаря.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X