Обява

Свий
Няма добавени обяви.

колеги даите инфо эа кросово cz 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Момчета влагодаря ви много за съдеиствието. моито cz е било састезател по мото бол за сажаление са преправили рамата. Удължена е сас 5 см при носача и самата рама на долу.Самото запалване е орегинал до толко че няма никакви видими преправки ако е преправено ще има някакви свободни отвори поне а няма такива или поне аз ще сам му първия много мисе иска да има фар

    Коментар


    • #32
      До: колеги даите имфо эа кросово cz 250

      Некои знае ли от каде мога да си намера ботало за cz 250 513 или от какъв мотор друг може да стане.

      Коментар


      • #33
        До: колеги даите имфо эа кросово cz 250

        ..... А дали изчете цялата тема.....отначало

        Коментар


        • #34
          До: колеги даите имфо эа кросово cz 250

          и от мен малко снимки.
          качеството е лошо защото са сканирани.



          същия мотор с калници от CR:
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #35
            До: колеги даите имфо эа кросово cz 250

            По това ЧЗ всичко друго освен калниците е оригинално чешко май , особено предната Барумка (още имам 2 чисто нови такива гуми в мазето)

            А е наистина вярно, че ЧЗ-тата вадят невероятна мощност - един приятел преди години си беше трампил MZ ETZ 150 за такова кросово ЧЗ 250, на което предния пиньон обаче му беше малко голям, защото са го карали предимно по асфалт и по-по равното явно. Та ако не го караш постоянно в оборот двигателя започваше да се дави и започваше да тепи на място, спираш кранчето за бензина докато поизгори бензина, пускаш пак бензина и газ! Та много вървеше това ЧЗ, не след дълго тоз авер беше паднал много жестоко (бил е с екипировка, която се е състояла само от каска обаче ) та си беше счупил само ключица май После продаде дзвера и отиде да работи в Испания

            А пък за ЧЗ 125 крос - веднъж много си напълних душата - преди бая години, още я имаше пистата за мотокроса, до Ловеч, по стария път за Севлиево, (тогава я стопанисваше мотоклуб Литекс, а пък на тая писта, ако ми е вярна информацията, Димитър Рангелов навремето е направил най-дългия скок в България, забравих колко метра обаче ...). Та имаше мотокрос, на който имаше и състезание САМО с ЧЗ-та и ги караха все млади момчета - голяма гонка беше, голямо чудо. Може би първите 10-има бяха почти еднакво добре подготвени, и падна яка гонка, направо ми дожаля за ЧЗ-тата, през цялото състезание ги караха почти на пълна газ (то и бая баири имаше по пистата де), в крайна сметка победи по-добрият , а машините издържаха натоварването (е, повечето).
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X