Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за KX125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запитване за KX125

    Здравейте на всички,днес в мобилето намерерих едно кавазаки кх125
    Интересувам се как са тея мотори добри ли са,и дали са здрави,защото този ми хвана око
    Мотора е 96 година
    цена 1800лв и дали си струва


    Това е мотора.А и още един въпрос дали има части за тях и дали са скъпи.

  • #2
    До: Запитване за KX125

    Мотора на снимката е КХ 250 модел около 1993-1994-та година (може и да бъркам с 1 година)
    Хубав мотор ако е здрав. Върви МНОГО.
    Дали си струва може да се каже само след оглед
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      До: Запитване за KX125

      малко в страни от темата ,но забелязъл съм ,че всички 250 кубиковите 2т мотори резонатора е много идентичен -при всички (ЧЗ ,Хонда ,КТМ ,Кавазаки ,Сузуки ,Ямаха и така нататък) има една характерна "U" образна заврантулка на изхода от цилиндъра и оттам въпросът:
      Мога ли на ЦР 250 да сложа рзонатор от КХ 250 (образно казано) ,или пък от РМ 250 на МЗ 250 (пак образно казано).Знам че ще се искат някои доработки по захващането за цилиндъра и че всеки резонатор е изчислен за определени обороти в които да се появява ефекта му ,а ауспуха за 2т моторите е доста важен -не че при 4т го няма ефекта ,но там е доста по-различно.
      Няма смисъл от отговори като "вземи си резонатор конкретно за твоя мотор" ,защото питам просто от любопитство.
      много преди старта...

      Коментар


      • #4
        До: Запитване за KX125

        Искам последно да попитам Кавазакито 125 или 250 кубика
        защото във мобилето пише че е 125 а Димитър каза че е 250

        Коментар


        • #5
          До: Запитване за KX125

          пф нищо не разбрах ся последно 125 или 250 е ...
          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • #6
            До: Запитване за KX125

            и извинявам се ама само да попитам според вас обявата отговаря ли си ...
            http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi...96255381465372
            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • #7
              До: Запитване за KX125

              250 е ,както вече споменах различават се по резонатора (освен всички други различия които незнам)250 от другите мотори (125 също са специфични но там и 85 цц са близо)
              много преди старта...

              Коментар


              • #8
                До: Запитване за KX125

                Този мотор е много силен... 2т крос! Сигурен ли си че ще ти пасва. За какво каране ще го ползваш?
                Офтопик... по едно време и аз се хвърлях на големи кубици и много мощност, но след време се качих на KLX 250 и XR 250 и малко ми дойде акъла... Всъщност, дори в момента не мисля за мотор над 300 кубика, но пуста му работа няма добър избор за по-малките класове...

                Коментар


                • #9
                  До: Запитване за KX125

                  Здравейте пакзначи имам КЛР 600 но сам мераклия за крос защото е по лек а карам само из гората,затова мисля че е подходящ
                  И да потвърдя че мотора кадето сам го пуснал горе нее същия като тоя каде го е пуснал колегата Lancerpor
                  E то ви пак снимката, но според мен мотора е 125 и е добър

                  Коментар


                  • #10
                    До: Запитване за KX125

                    Вярно ли е,че ако резонатора е смачкан както на този, се намаляла мощноста.Ако е така ще трябва да си търсиш нов,при евентоално закопуване.
                    Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Запитване за KX125

                      Колега на мен неми се вярва да губи мощноста защото сам виждал много със криви резонатори и пак толко си вървят
                      Но ако го взема и се наложи ще го сменя.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Запитване за KX125

                        Вземи си някое леко ендуро да ти е мир на главата като спреш на някой баир или в някое дере! Пробвах с един туч... не си е работа! С крос не съм пробвал, но сериозно като се замисля, нямам и чак такова желание! От време на време ме прихваща, но като се сетя за предните два бързо ми минава!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Запитване за KX125

                          Абе и аз ту реше да си оставя кавазакито ту искам крос
                          Ама до пролетта има време.Иначе сам мераклия и на ХР ама няма пари

                          Коментар


                          • #14
                            До: Запитване за KX125

                            ето как изглежда КХ 125
                            много преди старта...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Запитване за KX125

                              Колега аз не намирам разлига в тоя кадето аз съм го пуснал и тоя кадето ти си го пуснал Само дето на моя муе изкривена гайдата а на твоя нее.А и е по-нова година твоя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X