Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка на кросов мотор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръка на кросов мотор.

    Здравейте, доста съм запален от този спорт. Трябва ми и мотор за да мога да го практикувам.
    Но проблема е, че не разполагам с особено големи средства. (400 лева)
    Дали ще може да се намери нещо, което да карам от време на време ? Също, дали е безопасно да го държа в мазето ? (вратата е блендирана, има допълнителни ключалки и има аларма, както и камера)
    Както и как ще мога да го придвижвам от вкъщи до пистата ? (дали има начин с лека кола)

    Благодаря ви предварително!

    П.П. Също ако може да ми споменете нещо относно подръжката на това, което ми предложите. Четох, че доста често се сменя масло и филтри. За сега ми хареса
    @%^**%$*&

    но вие ще кажете. Нищо не разбирам!

  • #2
    Re: Препоръка на кросов мотор.

    Първоначално публикуван от Anonimen_123 Преглед на мнение
    Здравейте, доста съм запален от този спорт. Трябва ми и мотор за да мога да го практикувам.
    Но проблема е, че не разполагам с особено големи средства. (400 лева)
    Дали ще може да се намери нещо, което да карам от време на време ?
    Не

    Коментар


    • #3
      От: Препоръка на кросов мотор.

      Първоначално публикуван от Anonimen_123 Преглед на мнение
      Здравейте, доста съм запален от този спорт. Трябва ми и мотор за да мога да го практикувам.
      Но проблема е, че не разполагам с особено големи средства. (400 лева)
      Дали ще може да се намери нещо, което да карам от време на време ? Също, дали е безопасно да го държа в мазето ? (вратата е блендирана, има допълнителни ключалки и има аларма, както и камера)
      Както и как ще мога да го придвижвам от вкъщи до пистата ? (дали има начин с лека кола)

      Благодаря ви предварително!

      П.П. Също ако може да ми споменете нещо относно подръжката на това, което ми предложите. Четох, че доста често се сменя масло и филтри. За сега ми хареса
      @%^**%$*&

      но вие ще кажете. Нищо не разбирам!
      При следващата тема ще искаш мотор за 300лв. , защото в първата бяха 500лв. Не очаквай , че някой ще ти намери мотор за тези пари , ти трябва да си намериш , ще е някое МЗ или Симсон , но важно е удоволствието от карането. Но според мен , не бързай , а събери още малко пари и си купи нещо което става за мото крос. Преди няколко дни имаше в един сайт , един КТМ 125 за 700лв. , не беше пален от няколко години , но изглеждаше сравнително добре.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Препоръка на кросов мотор.

        Бяха 500, но обстоятелствата смъкнаха бюджета до 400. Не мога да отделя повече пари при положение, че ще имам възможност да го карам максимум 2 пъти в месеца.

        Коментар


        • #5
          От: Препоръка на кросов мотор.

          Първоначално публикуван от Anonimen_123 Преглед на мнение
          Бяха 500, но обстоятелствата смъкнаха бюджета до 400. Не мога да отделя повече пари при положение, че ще имам възможност да го карам максимум 2 пъти в месеца.
          След като си доста запален,предлагам ти да си го гледаш по евроспорт и не се занимавай.С тези пари и свястно колело не можеш да си вземеш ти искаш мотор пък и такъв с филтри и масло ....хммм трудно.
          0888 074 049

          Коментар


          • #6
            Re: От: Препоръка на кросов мотор.

            Щом си на 14, значи наблягай на учебниците за да влезех в добра гиманзия. След това в добър университет и после като си намериш хубава работа ще можеш да отделиш повече.

            Коментар


            • #7
              От: Re: От: Препоръка на кросов мотор.

              Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
              Щом си на 14, значи наблягай на учебниците за да влезех в добра гиманзия. След това в добър университет и после като си намериш хубава работа ще можеш да отделиш повече.
              Точно казано.
              По добре късно от колкото никога .
              Нула89781нула019

              Коментар


              • #8
                От: Препоръка на кросов мотор.

                Първоначално публикуван от Anonimen_123 Преглед на мнение
                Бяха 500, но обстоятелствата смъкнаха бюджета до 400. Не мога да отделя повече пари при положение, че ще имам възможност да го карам максимум 2 пъти в месеца.
                ...ее ако намериш за тези пари повече от един мотор свиркай и на мен ( може да намалим цената за количество още) ! Моя не държа да е с двигател!!
                KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X