Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на кросов мотор .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на кросов мотор .

    Първо поздрави и се извинявам ,ако съществува такава тема , но не можах да я открия . Искам да попитам най-добрата 250 ца, която има най-добър ряз във високите . Ето между кои съм си избрал : Suzuku rm 250 , Kawasaki kx 250 , Yamaha yz 250 и Honda cr 250. Моторите са от 1997 до 2002 год.

  • #2
    От: Избор на кросов мотор .

    Honda Cr 250 с електронната клапа,което значи след 2001г е по рязък от по старите си братя ,RM 250 мисля че нямат голяма разлика в рязкоста за тия години които си дал.За другите 2 марки не мога да кажа нищо понеже нямам лични впечатления.
    0888 074 049

    Коментар


    • #3
      От: Избор на кросов мотор .

      Първоначално публикуван от unbars Преглед на мнение
      Първо поздрави и се извинявам ,ако съществува такава тема , но не можах да я открия . Искам да попитам най-добрата 250 ца, която има най-добър ряз във високите . Ето между кои съм си избрал : Suzuku rm 250 , Kawasaki kx 250 , Yamaha yz 250 и Honda cr 250. Моторите са от 1997 до 2002 год.
      Привет,

      това което съм чел из щатски ревюта - Ямахата може да се развърта повечко обороти конструктивно, това предполага, че със стокова изпускателна система би била най-зла във високите, но пък за сметка на това е мудна в ниски и средни. Сузукито е най-обуздано и може да се кара плавно. Хондата има отлична управляемост, изглежда най-компактна и е подходяща за по-дребни водачи. Кивито е с най-силен мотор, но дава вид на по-масивна и дълга конструкция. Подходящ е за по-висок ездач. Става дума за работа със заводски настройки и компоненти.
      При подмяна на резонатора и според настройки на карбуратора можеш и от 4те мотора да ги направиш да вървят където и както искаш.

      Просто гледай да попаднеш на здрава машина, всичко останало е "бош лаф". Разликите между машините са доста близки и трябва да си профи за да ги усещаш ясно. Ако беше "про" нямаше и да зададеш такъв въпрос.

      Имам Кавазаки 250 от 1998(заводски сет), карал съм Хонда(пак заводски сет). Наистина се усеща разлика в габаритите. Окачването на Хондата беше една идея по-меко и мотора е малко по-плавен и мазен.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на кросов мотор .

        Благодаря много.. ще се придържам към Honda cr

        Коментар


        • #5
          От: Избор на кросов мотор .

          клапите при kawasaki kx 250 2002-2003 oтсъстват ли ?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X