Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Rm125 2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki Rm125 2000

    Привет колеги! Ориентирах се към горопосочения мотор (Сузуки Рм125 2000год.). Някой от вас карал ли е такъв... Може ли да изкажете едно мнение? Знам, че на Сузукитата ускорителната клапа трябва да се чисти от време на време иначе са издавали багажа. И някой може ли да ми обясни как точно става чистенето? Това ще ми е първи кросов също така и 2-тактов мотор. Досега съм притежавал Др250, Хр400 72кг. съм висок около 1.80-1.85см. Мотора ще се кара в гората предимно. Да! Знам, че ще се кара трудно, знам, че някое ендуро би било по-добър вариянт, но искам кросов. Ще съм много благодарен ако драскате някой ред. Весели празници!
    HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

  • #2
    От: Suzuki Rm125 2000

    Привет!Имам приятел със същия мотор,от една година го има,само два пъти му се налагаше да се настрои пластинката на поплавъка в карбуратора,понеже е много тънка и все ставаше голямо нивото и почваше да капе и го давеше.Колкото до избора ти,според мен,си минал вече сериозен етап и знаеш как се кара мотор,щом си карал тези двата преди и според мен си вземи двутактов 250,може да се кара и на ниски обороти и да си пъпърка спокойно,за разлика от 125,на който си му трябва газчица.А и 125,може би бързо ще ти умалее.Но все пак това е мое мнение,решението си е твое.
    Поздрави!
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki Rm125 2000

      +1 125-цата много бързо ще ти умалее..По добре се ориентирай към някой 250.Не си казал колко пари мислиш да отделиш.
      KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
      НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

      Коментар


      • #4
        От: Suzuki Rm125 2000

        Ооо благодаря ви за бързите отговори колеги! Замислил съм и за 250, но досега не съм карал такъв изобщо и доколкото чета дават да се карат мн трудно. Пък за 125-ците точно това ми харесва: да се кара постоянно с газ, пробвах и останах с добро впечатление. Предполагам и 250 ката ще е мн пъргава обаче не съм пробвал пък искам да пробвам веднъж 125 да свикна горе долу да имам представа за кросовия и то двутактовия. Ако искам мога да взема по-нов модел, но първо искам да пробвам нещо с по-нисък бюджет и от тогава нататък ще мислим за друго. Благодаря ви за отговорите много! До няколко дена като се сдобия ще ви напиша първите си впечатления.
        HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X