Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yаmaha YZ250F 2007г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yаmaha YZ250F 2007г.

    Струва ли си да се вземе Ymaha YZ250F 2007г. на четири състезания от месец май до сега за 10 000лв??? Обясняват ми, че това се явява четири мото часа, колко мото часа е живота на един четиритактов кросов мотор! Искам да го взема за офроуд а не за състезания!!! Благодая!!!

  • #2
    До: Yаmaha YZ250F 2007г.

    няма ли някой да каже нещо за цената и мотора, вижда ми се приемлива цената за мотор 2007г. но ще е добре да ме посъветва някой който по ги разбира нещата?! Благодаря!

    Коментар


    • #3
      До: Yаmaha YZ250F 2007г.

      еми нз за мотор 2007 ми се вижда добрЕ...то ти тряба да прецениш от вида и дали е подържан,но иначе аз сам си намирал съ6тия мотор 2006 за 8100лв така че според мен е добрЕ!!!!
      [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

      Коментар


      • #4
        До: Yаmaha YZ250F 2007г.

        ако наистина е на 4 часа не е хич много, но дали наистина е така?

        иначе току що се докоснах до такава красавица, беличка извадена от кашона, прекрасно моторче, направо да се влюби в него човек
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Yаmaha YZ250F 2007г.

          Цената ми се вижда висока. Bobimx най-редовно вкарва чисто нови машини от предишни години на съвсем човешки цени. Свържи се с него, няма за къде да бързаш, сезонът вече свърши.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Yаmaha YZ250F 2007г.

            това е мотое за мотокрос, по принцип става за ендуро,но с мн малак обем и варви само когато е в обороти!!!!!
            на ниски и средни обороти въртящият му момент незначителен което ще те кара да ползваш съединител итн,това мотор за мотокрос
            а за живота на този мотор е мн относително понятие!!!!
            имам познат който си купи такава ямаха през 2004 и 3 год не и бутна едно бол4е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            за новия модел нямам инфо
            но определено живота зависи от собственика

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X