Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно закупуване на мотор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет относно закупуване на мотор!

    Здравейте, искам да ми дадете съвети и предложения за бъдещият ми мотор. Значи аз съм на 16 години и имам Хонда Доминатор 650cc, обаче е много тежък. Карам мотори от 10 годишен. Преди доминатора имах уамаха уз 125. Бюджета ми е до 2500лв. Висок съм 183 см и тежа около 88кг. Насочил съм се към КТМ и Ямаха. Ако може да дадете малко отзиви и предложения ще съм ви много благодарен. Мотора задължително да е 4Т.

  • #2
    От: Съвет относно закупуване на мотор!

    За 2500 трудно ще намериш читав 4т, иначе ямахите не са лоши.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет относно закупуване на мотор!

      За 2500-3000лв ще вземеш някой пълен кенеф (извинявам се за израза) и ще трябва да дадеш още 1000-1500 да заприлича на мотор.
      Огледай се и за 2т.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #4
        От: Съвет относно закупуване на мотор!

        Бях си харесал едно сузуки рм 250 2Т, но ми казаха че двутактовите 250-тици не са сполучливи и това е най-голямата грешка да си купиш двутактов мотор.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет относно закупуване на мотор!

          Вие какви марки и модели 2Т предлагате да разгледам ?

          Коментар


          • #6
            От: Съвет относно закупуване на мотор!

            Този който ти е казал, че не са сполучливи греши, CR 250 KX 250 RM 250 YZ 250 и KTM 2t , всички тези са добри стига да са добре поддържани и и ти да го поддържаш както трябва няма да те предаде, доста хора имат впечатлението че двутактовите не струват и това е защото или са попаднали на счупен такъв или са оставили мотора им да се счупи,причини има много , щом си карал YZ 125 няма да ти е проблем привикването към двутактовия двигател. Във форума има много теми за тези мотори потърси и така най-лесно ще се ориентираш. Успех с избора.

            Коментар


            • #7
              От: Съвет относно закупуване на мотор!

              [QUOTE=vel4eto;2423844]Бях си харесал едно сузуки рм 250 2Т, но ми казаха че двутактовите 250-тици не са сполучливи и това е най-голямата грешка да си купиш двутактов мотор.[/QUOT


              И като се замислиш,колко много години,разни инженери са разработвали двутактови мотори,с които някакви си там състезатели,са правели чудеса,чак започваш да се чудиш,защо все още някои фирми продължават да произвеждат "несполучливи"мотори?
              Не е зле да погледаш някое състезание с 2-т мотори.Ще се изненадаш.

              Коментар


              • #8
                От: Съвет относно закупуване на мотор!

                Това с 250 2-т мотори ,че не са сполучливи са глупости .Ако го гледаш и го поддържаш добре няма да имаш проблеми - пак и всички мотори се развалят не само 2-т .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X