Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТ БГ ИЛИ ИЗВЪН БГ ДА СИ КУПИМ МОТОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОТ БГ ИЛИ ИЗВЪН БГ ДА СИ КУПИМ МОТОР

    Здравейте на всички запалянковци луднали да карат по нов модел кросов мотор.Чудя се дали някой си е задавал въпроса дали ако отиде човек да си купи мотор от чужбина ще му излезе по евтино и модела който ще си вземе ще е в пъти по читав от тези които продават по сайтовете тук.

  • #2
    От: ОТ БГ ИЛИ ИЗВЪН БГ ДА СИ КУПИМ МОТОР

    Здравей,ами аз си мисля,че ако отидеш до някъде просто така надали ще намериш нещо по-евтино от тук.Като сметнеш транспорт,обикаляне,нощувки и т.н. съмнявам се да паднеш под дупнишката цена например.После регистрация,такси,застраховка.Друг е въпроса в какво състояние ще се намира този екземпляр в сравнение с тукашния.Залагам каквото пожелаеш,че швейцарските са в пъти по-добри от всички останали(личен опит).
    А повечето от нас май са си задавали твоя въпрос-все пак става дума за пари...
    Успех и безаварийно.

    Коментар


    • #3
      От: ОТ БГ ИЛИ ИЗВЪН БГ ДА СИ КУПИМ МОТОР

      Трябва да си имаш човек на място, иначе не става. Читави оферти излизат рядко и трябва да се реагира бързо. Да следи пазара, да ходи на огледи и като излезе оферта да я взима.
      Забрави го тоз филм, дето ще се грабнеш от Бг, ще отидеш в държава Х и ще намериш нещо читаво и на оферта.
      Както каза и колегата преди мен, сметни само пътните колко са (ако отидеш ти и си го докараш до БГ).
      За момента май единиствено през ибей от Англия може да се получи нещо. Но ако нямаш човек там , пак ще е на сляпо .
      За по-евтиното почти го изключвам, единствено при повече късмет може да е читав.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X