Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 450R 2005г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda CRF 450R 2005г.

    Колеги преди няколко дни се сдобих с Honda CRF 450 2005г.Понеже имам въпроси,а знам че само тук има хора които разбират,защото не веднъж съм се съветвал от форума и доста ми е помагал.Предния ми мотор беше Yamaha XT600 и подръжките съм си ги правил аз,както си преценя за добре(по добре да не обяснявам подробно.
    Обаче сега ми стана съвестно за хондата и искам да си я ''гледам'' като хората както се казва.Имам известен опит с кросовите и ендуро мотоциклетите,но с хондата тепърва се запознаваме .Въпроса ми е:При работа на двигателя(да речем че двигателя е подържан перфектно )има ли лек шум в двигателя и колко трябва да се чува?От какво може да е тоя звук?Нещо ми се върти че може да е ангренажна верига или клапани?Не се чува стържене,свистене не е и типичното почукване когато има проблем с клапаните?Просто едно приглушено равномерно почукване.Незнам така ли работи двигателя или...?Съветвах се с ''разбирачи'' и отговора беше:-На чичо ми Honda-та,на баща ми Yamaha-та така си работят кара я 100 години нищо и няма и т.н.Та трябва ли да се опретна и да е разглобя или да търся още коректни мнения и огледи?Ако някой колега има същия модел и е от София нека ми пише на Л.С.Благодаря.

  • #2
    От: Honda CRF 450R 2005г.

    http://www.youtube.com/watch?v=NqXOfRRi-iQ звукът е същия само дето тази от клипа е 2007г

    Коментар


    • #3
      От: Honda CRF 450R 2005г.

      Не съм запознат с модела но мисля че почукването може да е от гореспоменатите от теб причини както и при буталния болт.Имал си XT поне при него често се получава луфт между буталото и биелата и има леко чукане.

      Коментар


      • #4
        От: Honda CRF 450R 2005г.

        При хт-то точно това беше причината,така и си го продадох.Иначе изкара 2,3сезона на яко каране и нямаше проблеми.Незнам хондата как ще се държи ако и сменя консумативите и е карам така?Благодаря за отговора.

        Коментар


        • #5
          От: Honda CRF 450R 2005г.

          Според мен ако си му сменяш често маслото и маслените филтри, переш и омасляваш въздушния филтър трудно би могъл да се счупи при любителско каране, честито за новата машина .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X