Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Beta motors

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Beta motors

    Изкам да събера мнения за Моторите Бета като цяло защотото не намирам информация никаде в бг саитове

  • #2
    От: Мнение за Beta motors

    За кое моделче на Бета става по-точно въпрос (коя година също така)? Как да ти помогнем като не знаем за какво трябва да ти помагаме?
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Beta motors

      За Бета 525рр и околни моделчета ква прилика имат с ктм и каква нямат ,щото некои бети са с двигател на ктм а други са с двигател на бета (по-новите) мерси ...

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Beta motors

        Бета 525 ползва мотора на КТМ 510 куб. Там всичко е 1:1 с КТМ. При Бета отзад е с линково окачване. КТМ ползва централен аморт. лагеруващ точно върху задния шарнир. Бета ползва предници Marzocchi 50мм а КТМ WP48. Това най общо ги различават. Като цяло Бета разполага с няколко екстри повече от КТМ но все пак ползват двигател, който КТМ не ползват в същата година. Защото го спират от производство като стар.
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Beta motors

          Аз доколкото знам RR e факторито на Beta, така че е редно да се сравнява с KTM Six Days моделите.
          За екстра в повече (сравнявайки двата модела) мисля единствено можем да кажем за Leo Vince-то с което идва бетата (не съм сигурен кои години го слагат обаче).
          Бижо, кажи ти кое имаш предвид за екстри в повече (аз много много не съм гледал бетата как идва от магазина).
          На мен най-много ми харесва решението на Бета за управление на бордовия компютър от кормилото. Много ми харесва тази екстра.
          Като цяло както каза Бижо, еднакви мотори с различно окачване (там нещата опират до вкуса на ездача). Едни боготворят WP-то, други го плюят. Същото е и с линковете.
          За новите двигатели на Бета нямам мнение, само за цвайката четох че го хвалят много.
          Вземай по-новото и по-запазеното (според мен без значение КТМ или Бета).
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X