Обява

Свий
Няма добавени обяви.

husqvarna 125 или yamaha yz 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • husqvarna 125 или yamaha yz 125

    Здравейте съфорумници
    Начинаещ съм от към мотокроса и се чудя между двата мотора yamaha и husqvarna.Като за начало сега карам yamaha dt 80.Но вече мисля че ми идва слабичко и ще го сменя.
    аз сам на 12 години
    Ако можете да ми помогнете...
    Благодаря предварително!!!
    Поздрави!!!!

  • #2
    От: husqvarna 125 или yamaha yz 125

    Седалката е на 98см от земята.Тежи 94 килограма.За конските сили не знам, но е равностойно на около 250 кубика четиритактов.
    Едно ще ти кажа, много, ама много си малък още.Карай си още поне 2 години yamaha dt 80 и тогава.Като станенеш на 14-15години можеш да се качиш на Honda Crf 250 или нещо от типа.Въпреки, че и тя къса ръце, като дадеш газ и можеш лесно да загубиш контрол.Не знам колко си висок, но ако се качиш върху мотора и стъпваш на пръсти в пресечен терен или нещо друго знаеш ли колко лесно се пада?Не ти го казвам, за да те лиша от нещо кой знае какво, а просто ,защото не можеш да го караш.И дори да се качиш и да го подкараш след 2-3 кръкчета после доста време ще си седиш в гипс.

    Коментар


    • #3
      От: husqvarna 125 или yamaha yz 125

      Добър Ден , Искам да попитъм от къде мога да намера части по точно биела за husqvarna sm 125 1998 supermoto ... !!!

      Коментар


      • #4
        От: husqvarna 125 или yamaha yz 125

        Висок съм 1.67 и тежа 54 килограма.Карал сам единствено Yamaha yz250 кросова
        много се изкефих и реших да си взема нешто от сорта на 125.Тази yamaha yz250 я карах на пистата в луковит
        не ми се стори тежка нито висока.Беше мошна да но си мисля за нешто 125.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X