Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 250 cross

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: CZ 250 cross

    Първоначално публикуван от V-POWER Преглед на мнение
    аз,все оште имам едно чз-125-516модел.като го купих беше хвърлил коляновиа вал. зор беше докато намеря нов.като го направих направо ме искефи.крах го 5-6пъти във гората и мо избега компресията,пак го направих и това лято тръгнахме едха група да караме и строши скоростите.хвърлих го във двора и повече несе занимавам със ЧЗ.някои ако иска рамката е хубава 92-ра год.
    кажи от кои град си и какви пари му търсиш (не намери ЛС и затова пиша в темата).
    много преди старта...

    Коментар


    • #17
      До: CZ 250 cross

      Първоначално публикуван от RW* Преглед на мнение
      кажи от кои град си и какви пари му търсиш (не намери ЛС и затова пиша в темата).
      Намира се в с.Яна на 10км от софия посока ботевград 0888656502-Боби(V-POWER).
      MG RACING

      Коментар


      • #18
        До: CZ 250 cross

        Стъпката на веригата и съответно зъбаците еднакви ли са при 250 и 125 кубиковия?Амортисьорите с пружините предполагам са еднакви, задната вилка при двата модела еднаква ли е?

        пп знам че зъбаците и веригата са от различни старани-на единия е от ляво, а на другия от дясно...ама зависи дали мое ляво или твое ляво =))

        пффф много мъка е информацията за тези мотори...тия чехи имат език по неразбираем и от китаиски йероглифи, писани с краката на англииски благородник...
        Последно редактирано от T-1000; 08-02-08, 15:47.

        Коментар


        • #19
          До: CZ 250 cross

          Първоначално публикуван от V-POWER Преглед на мнение
          аз,все оште имам едно чз-125-516модел.като го купих беше хвърлил коляновиа вал. зор беше докато намеря нов.като го направих направо ме искефи.крах го 5-6пъти във гората и мо избега компресията,пак го направих и това лято тръгнахме едха група да караме и строши скоростите.хвърлих го във двора и повече несе занимавам със ЧЗ.някои ако иска рамката е хубава 92-ра год.
          На мен ми трябват доста работи , ако искаш дай скайп да се разберем , че нямам права за лични съобщения и ще стане много бавно

          Коментар


          • #20
            До: CZ 250 cross

            Здравейте,ако може да кажете нищо по-интересно за тези машини ще съм Ви много благодарен!!!
            Поздрови и благодаря предварително!

            Коментар


            • #21
              До: CZ 250 cross

              Първоначално публикуван от RW* Преглед на мнение
              знам че немога да регистрирам подобен мотор ,знам че немога да карам кросова машина по обществените пътища ,обаче мене ме влече гората и нивите.

              Относно двигателя от МЗ-знам че тези двигатели са здрави и издръжливи (притежавам РТ 125 от 56 и бих казал че германците правят наистина хубави машини) ,но искам този кросов мотор да върви като такъв.

              Мислех и за ЧЗ 125 ,обаче ми се струва че двигателя ще се износва доста по-бързо поради изключително високите му обороти ,иначе предполагам че и тази чешка машина върви много здраво.

              Интересно ми е какво ще кажете за рамата и окачването ,понеже не съм чел за тях нищо-достатъчно здрави ли са?
              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
              А откъм окачване как са тези машини?

              Въртят ми се едни еретични мисли ... Дали мога да сложа предни и задни амортисьори от ЧЗ Крос на моето ЕТЗ 251 ..?

              Ще се получи ли нещо?
              Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
              Стъпката на веригата и съответно зъбаците еднакви ли са при 250 и 125 кубиковия?Амортисьорите с пружините предполагам са еднакви, задната вилка при двата модела еднаква ли е?

              пп знам че зъбаците и веригата са от различни старани-на единия е от ляво, а на другия от дясно...ама зависи дали мое ляво или твое ляво =))

              пффф много мъка е информацията за тези мотори...тия чехи имат език по неразбираем и от китаиски йероглифи, писани с краката на англииски благородник...
              Нз но аз съм страшно доволен от моя Кросак 250 ЦЗ мн вари и ми го подържа бивш кросов състезател които е карал такаф и знае всяка тънкост мотора е 4есовник перфектен е страшно мн вари на трета с малко гас се изправя на задна дума ако на некои не му се вярва да доида му демонстрирам! Но сега мисля да го продавам колкото и да не ми се иска мотора си е бижу но просто нема документи а вече два пъти ме хванаха в града с него ако има някои мераклия за бегачката ми може да ми звънне мотора е в чудесно състояние перфектен е !!!

              Коментар


              • #22
                От: CZ 250 cross

                Извинете ме за спама но търся рамка от чз 250 крос ако някой знае да се продава такава нека ми пише трябва ми рамката с задната вилка и задната капла другите неща не са задължителни .

                Коментар


                • #23
                  От: CZ 250 cross

                  Първоначално публикуван от Ivan Ivanov crosa Преглед на мнение
                  Извинете ме за спама но търся рамка от чз 250 крос ако някой знае да се продава такава нека ми пише трябва ми рамката с задната вилка и задната капла другите неща не са задължителни .
                  Доскоро имаше едно с дежурния дефект,задрало бутало.Трябва да проверя.Пусни едно лс в понеделник,да ме подсетиш.
                  А за вървенето,вървеше ама и вибрираше та леле.
                  ПП.На старт винаги се опитваше да ми избяга с ръкавиците.Ама тва преди 30 години....

                  Коментар


                  • #24
                    От: CZ 250 cross

                    Аз търся предна капла с барабана.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X