Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи кросов мотор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първи кросов мотор.

    Колеги помогнете ми да се присъединя към вас ......спрял съм се на HONDA CRF 450 2003г обслужен и с нови гуми
    Благодаря ви предварително за помоща .....поздрави !!!

  • #2
    От: първи кросов мотор

    А как и с какво по точно да ти помогнем????
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #3
      От: първи кросов мотор

      Колега има тема в която е изписано много за HONDA CRF 450 !
      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

      Коментар


      • #4
        От: първи кросов мотор

        Помоща ви исках да се изрази в мнения но и един линк към темата в която е посветена на този модел ще ми свърши работа.....все пак нямам време за да прегледам целия форум .....благодаря ви

        Коментар


        • #5
          От: първи кросов мотор

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2391 - В тази тема има доста информация , ако се разровиш ще намериш още теми.
          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

          Коментар


          • #6
            От: първи кросов мотор

            Благодарство

            Коментар


            • #7
              От: Първи кросов мотор.

              Първи кросов мотор и си се спрял на 450-тка??? Помисли си пак.

              Коментар


              • #8
                От: Първи кросов мотор.

                Силния мотор се кара и бързо и бавно....малко по-тежък е но 250ки не се намират така лесно но не е там проблема с хондата. Проблема е че съм 168см 82кг и не стигам земята кажи се кача на този кон. За това си взех Suzuki RMZ 450 2006г по-нисък е и върви на кантар с хондата на коята имаше малко неща за правене а сузана е готова за каране .........остана една не малаважна част и това е екипировката която до края на март трябва да си набавя.
                Благодаря за помоща.....ако имам нещо неясно пак ще ви потърся

                Коментар


                • #9
                  избор за начинаещ

                  Здравейте тай като съм нов във форума как то се вижда и съм се заразил много по кросовите мотори и скоро ще предстои купуването на такъв които ще е 125 цц задължително и ще ми е първи мотор .Tа въпросът ми е следния кой от моторите ще е по подходящ за мене KAWASAKI КХ, YAMAHA YZ или HONDA CR ще се кара предимно в гората.Аз съм на 25 години 1 и75 съм висок 69 кг.

                  Коментар


                  • #10
                    От: избор за начинаещ

                    За ендуро трасета (това което ти искаш) Ямахата е може би най-подходяща като отдаване на мощността.
                    Но най-важното търси запазен и поддържан кросов мотор. След това гледай марките...

                    Коментар


                    • #11
                      От: избор за начинаещ

                      Да аз по принцип това гледам.За сега намерих само едно Кавасаки кх 125 което на снимката е в много приличен вид пак и момчето си е написало реалната година а не го е подмладил както сички други които прегледах.

                      Коментар


                      • #12
                        От: избор за начинаещ

                        А ако мое да ми кажете нещо за сузуки рм 125 1997г. е мотора. Надежден ли е защото прочетох тук във форума някъде че правили много проблеми с клапите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Първи кросов мотор.

                          Правят проблеми, като не се поддържат и обслужват своевременно и както трябва, всички мотори "правят проблеми".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Първи кросов мотор.

                            А как се поддържат тези клапи защото скоро може да се сдобия с такъв мотор и първото което мисля да направя е именно да почистя клапите и да сменя комплект бутало с сегменти и лагери

                            Коментар


                            • #15
                              От: Първи кросов мотор.

                              Погледни в раздел Ендуро и по-точно секция 2 тактови. Има няколко теми за клапите при 2т., вкл. и хубава тема за RM модела на Сузуки.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X