Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

    Здравейте,

    наскоро се запалих по кросовите мотори и имам желанието да си купя,но не знам какъв.
    Аз съм нов в този бранш и нямам почти никакви познания относно този спорт и моторите,затова ако може да ми помогнете.Бюджета ми е до 2500 лв. И бих желал да ми разкажете какво е чувството да караш такава машина и трудно ли се кара ?? Благодаря ви предварително

  • #2
    От: Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

    Абе, днес да не сте се наговорили нещо?! Или има слънчеви слънчеви изригвания някакви?

    Коментар


    • #3
      От: Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

      Насочи се към 4Т , аз карам Yamaha WR426F , 57 к.с. Доволен съм много от мотора ! Занимавам се с мотори от около 5 години и мога да ти кажа , че ако не мислиш да ставаш състезател се насочи към 4тактовите Няма да правя реклама на марката, но за тези пари, с които разполагаш си вземи един WR 2001 - 2003 и вземи 1 разбирач с тебе , когато избираш мотора и ти остава само да сипваш бензин , сменяш масло и ГАЗ!

      Коментар


      • #4
        От: Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

        Колега не съм съгласен с теб относно този мотор.Поради простата причина че той сам каза че е нов в този бранш и да скочи направо на 426сс това си е доста мощен мотор.Предлагам му да започне с нещо по малко като 250сс.За да се научи на основните неща в мотокроса
        Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

        Коментар


        • #5
          От: Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

          Пробвай с Сузуки РМХ 250.Ендуро е но си има бая ряз в него.Карал съм пробно само,а приятел има и то мн читав.Останах с мн добро впечатление от този модел.А и мисля,че парите ще стигнат за него.Другото е,че ще ти гори по малко от чист крос.
          Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

          Коментар


          • #6
            От: Съвет относно закупуване на кросов мотор !!

            Някакъв майтап става тука !!! Т'ва ми звучи като "абе гледах по телевизията как скачат с мотори , мноо яко, искам и аз...! Имам малко кинти ,ще ги дам за мотор , екипировка не ми тряаа... " ... Абе човек ,на колко год. си ? Колко кила си? Карал ли си ? Какво си карал? Защо точно мотокрос? Колко теми като твойта има , видял ли си?
            "Суетата, е любимият грях на дявола"!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X