Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Балкан 50 крос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Балкан 50 крос

    Здравеите колеги.Имам балкан 50 кубика.Нямам пари за истински кросак.Идеите ми са:
    1.Ще сложа 2 таралежки.
    2.Ще сложа предна зъбчатка със 2-3 зъба по-малко за да има ряс.
    3.Ще сложа вилка от симсон.
    4.Преден кълник от кавазаки кх 65 и заден моя изработка.
    5.Ще скъся седалката.
    6.Ще махна предния фар и една хубава боица.

  • #2
    От: Балкан 50 крос

    Браво колега така се почва. Да продължим нататък:
    7. Ще установим че повече се ремонтира от колкото се кара.
    8.Това чудо на техниката за асфалта е слабо какво остава за в гората?
    9.Балканчето с всичкия си тунинг отива да прашасва в някоя плевня или на скраб.
    10.От къде сега да намеря 1200-1500лв за да си купя истинско ендуро или крос от най-нисък клас?
    Направо прескочи първите девет и обърни внимание на стъпка номер 10.
    Всъщност май почти всички сме минали по този път.

    Коментар


    • #3
      От: Балкан 50 крос

      О да .Мокик Балкан 50 резачка
      2 дена ремонт и пооочти ден кеф
      Ех спомени
      Uaz 469 2.4 D MB
      KTM 600 ROTAX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
      Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

      Коментар


      • #4
        От: Балкан 50 крос

        Колегите са прави,подобре си го карай така, даже и таралежи не заслужава.Ивинявай ако сме ти вчупили мерака!!!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • #5
          От: Балкан 50 крос

          ...колега,моя съвет е да направиш това,което си описал.После ще стигниш до описаното от предните постове от колегите,но винаги ще те гложди,че не си направил това,което си решил.Действай смело и прави снимки и ги качвай!Просто трябва да извървиш пътя...Успех!!!
          HUSGVARNA 630 SMR
          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

          Коментар


          • #6
            От: Балкан 50 крос

            Прави го крос,аз съм за!Макар,че моето ще го реставрирам
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • #7
              От: Балкан 50 крос

              Помисли за 16-ка гума от балкан 75 отзад, резонаторен ауспух и повдигане на амортесиорите с планки.Лъскавата боя остави за последна, наблегни на механиката.Карай си моторчето и да не ти пука! Ако нямаш средства в излишък, с мотор за една-две хиляди ще ти побелее главата.

              Коментар


              • #8
                От: Балкан 50 крос

                Преди години с така направени Балканчета е имало официален клас в мотокрос шампионата.
                Мито Рангелов е тръгнал точно с такова Балканче по състезанията.
                И аз подкрепям идеята да осъществиш намисленото, да извървиш пътя пред теб, пък всичко с времето си, дай Боже да имаш късмета един ден да отидеш в магазина за нов мотор.
                Обаче спомена за кросовото Балканче винаги ще те топли!

                Коментар


                • #9
                  От: Балкан 50 крос

                  И аз съм "за",да осъществяваме мечтите си,дори те за другите да изглеждат смешни.Защо преди двадесет години нямах фотоапарат,за да ви покажа как всяка седмица "трасформирах" моето балканче,което ако запалеше,ме оставяше да го пояздя поне три-четири часа.След това идваше,почистване на свеща,карбуратора,кранчето и пак блъскане и тикане,докато не припука този ауспух и не се метна в движение върху седалката.Почти химера ми се стуваше това,че мога да ритна на манивелата и да запали веднага,но това беше моето балканче,което не заменях за нищо на света.Поне така си мислех,докато не си отрязах пръста на магнета(как да сложа капака,като центровката се правеше слек всяко каране),докато се опитвах в движение да включа на скорост с ръка от плочката,след като лоста за скоростите се беше извадил от ябълката на нещастната плочка.Ех,как ми се иска сега да го имах това балканче и да си чопля на воля по него,поне двигателят се "цепеше" и събираше за около два часа,като повече време отнемаше изрязването на гарнитурите.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9703713754.jpg
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:5354156Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022633244.jpg
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5354157
                  Beta 450 RR-Factory
                  0039 3206052599

                  Коментар


                  • #10
                    От: Балкан 50 крос

                    Тези части,твои ли са?Ако да казвай да се пазарим,че съм се хванал с ремонта на моето
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • #11
                      От: Балкан 50 крос

                      Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                      Тези части,твои ли са?Ако да казвай да се пазарим,че съм се хванал с ремонта на моето
                      Не са мои колега,чужди снимки са,но ако разпиташ във форума,сигурен съм че някой има в мазето това което търсеш.
                      Beta 450 RR-Factory
                      0039 3206052599

                      Коментар


                      • #12
                        От: Балкан 50 крос

                        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                        Тези части,твои ли са?Ако да казвай да се пазарим,че съм се хванал с ремонта на моето
                        Какво ти трябва?
                        Yamaha WR 200

                        Коментар


                        • #13
                          От: Балкан 50 крос

                          Ще ти пиша на ЛС,че да не оспамваме темата на колегата
                          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X