Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на 250 2т крос + ...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на 250 2т крос + ...

    Като за начало здравейте !
    До колкото съм чел и след дълго търсене на информация се чудя кой е най-добрият възможен варинт ?
    KTM SX - лек ,пъргав ,но частити са 2но по-скъпи от на японските ...
    Honda CR - доста издържлив ,но след 2002 имат спад в мощноста и не са чак толкова рязки ...
    Suzuki RM - по балансиран от към ускорение и т.н. ,но ми се струва муден
    Yamaha YZ - проблеми с трансмисията на модели преди 2005г мисля ,но пък в ниските обороти е доста рязък.
    Kawazaki KX - рязък в средните обороти ...

    По принцип на мен ми трябва рязък мотор и да ускорява по-бързо. Насочете ме към кой от изброените да се насоча. Без коментари от типа на "зависи от стила ти на каране и кой ще ти пасне и т.н.". За стила ми на каране ми трябва ускорение и да е рязък Според мен ктм-а е най-добрият вариант ,но искам и алтернативния ...

  • #2
    От: Избор на 250 2т крос + ...

    Единствено мога да ти кажа че КТМ-а е с 2-но по евтини части от японските, не по-скъпи, и идват за няколко дена ако ги нямат тук. За лек колко да е лек, колкото всеки 250 крос
    Хондите наистина бяха най-резките, моделите около 2000 и след това направиха новия двигател с картерно пълнене за които много хора се изказват негативно.
    Сузики наистина е плавен мотор.
    Ямаха си е наистина хард откъм двигател и окачване, но пък имат много добри ниски и доста ги ползват в щатите за офроуд.

    Според мен всеки 250 2Т може да се направи да върви и много и малко, в зависимост от настройките на карбуратора.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      От: Избор на 250 2т крос + ...

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Единствено мога да ти кажа че КТМ-а е с 2-но по евтини части от японските, не по-скъпи, и идват за няколко дена ако ги нямат тук. За лек колко да е лек, колкото всеки 250 крос
      Хондите наистина бяха най-резките, моделите около 2000 и след това направиха новия двигател с картерно пълнене за които много хора се изказват негативно.
      Сузики наистина е плавен мотор.
      Ямаха си е наистина хард откъм двигател и окачване, но пък имат много добри ниски и доста ги ползват в щатите за офроуд.

      Според мен всеки 250 2Т може да се направи да върви и много и малко, в зависимост от настройките на карбуратора.
      Чак пък двойно по-евтини Цените на КТМ частите скоюиха септември със 7 процента и до края на годината ще скочат с още 7-8% и ще станат колкото в цяла Европа . Докато на Ямаха примерно са доста по-евтини. Вярно на КТМ оригиналните части идват за 3-4 дена, но пък основните части за японските мотоциклети ги има на склад в България

      Коментар


      • #4
        От: Избор на 250 2т крос + ...

        До 2000 лева КТМ-че малко трудно ще намеря. Все пак някакво мнение за 96 97 KTM SX 250 ?
        В mobile-то гледам ,че има само 1 yzf 2t ... някакви насоки ?

        Коментар


        • #5
          От: Избор на 250 2т крос + ...

          Ас имам yz250 2001 година и сам много доволен от него според мен това е мотора yamaha

          Коментар


          • #6
            От: Избор на 250 2т крос + ...

            Ас имам kx250 2006 година и сам много доволен от него според мен това е мотора kawasaki

            Коментар


            • #7
              От: Избор на 250 2т крос + ...

              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
              Ас имам kx250 2006 година и сам много доволен от него според мен това е мотора kawasaki
              Нали, харесва ми иронията
              И ас мисля така
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #8
                От: Избор на 250 2т крос + ...

                Аз имам Хонда МтХ 125 макар и малко старичък много съм доволен и според мен това е мотора ХОНДА.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на 250 2т крос + ...

                  Мисля пролетта да си взема или CR 250 преди 2001 или някое ktm-че ,като за 1ви крос ,мисля че няма да сгреша ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на 250 2т крос + ...

                    Вземи си крос, няма да сгрешиш. По-хубаво е от АТV, скейт или кънки.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X