Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Консултиране за "менте" на Honda

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Консултиране за "менте" на Honda

    Здравейте колеги,прочетох доста теми за китайски моторетки , но не попаднах на тема за китайска хонда,а и не съм сигурен че няма разлика между нея и другите мотори .. та най-напред за хондичката .. Изпадна оферта Хонда црф250 за 1600 лв. , което веднага ме отведе на мисълта че мотора е китайски,а и в последствие така се и оказа.Датата на производство е 2008г. също пише че е 30 коня , но дали са толкова не се знае . Имам няколко въпроса към вас!Да отметна , само че до сега съм карал само атв-та от 350цц до 750цц и нещо ме човърка да се кача на крос
    1)Офертата добра ли е?Има ли смисъл като за пръв мотор (Аз съм 180см висок и тежа 70 кг на 17г.)
    2)Ако има смисъл, кои са слабите местенца на тези мотори,то се знае че не са толкова качествени но все пак..
    3)А ако имате по-добри предложения за мотор,що годе добър,пък натам ще се осъвършенства, и който да се вмъква в бюджет да кажем до 2500лв.. съм готов да ги прегледам.

    Поздрави!

  • #2
    От: Консултиране за реплика на Honda Crf250

    Хе-хе Китайска Хонда Качеството и може би ще е като китайските гуми,разпадат се! Качи да я видим тази ;Хонда; Поздрави!
    П.П. Някъде пишеше във форума за китайските боклуци!

    Коментар


    • #3
      От: Консултиране за реплика на Honda Crf250

      Колега не си причинявай това да купиш подобна техника китайска сглобка.......и да се надяваш да те вози надалече по калните пътеки.Мое лично мнение.

      Коментар


      • #4
        От: Консултиране за реплика на Honda Crf250

        Виждал съм такава "Хонда" да се продава- много некачествено изпълнение. Със сигурност не е 30 коня и изработката ще е на ниско ниво за тези пари. По-добре нещо японско до 2000 лв. отколкото да се набутваш с това
        Поздрави!
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • #5
          От: Консултиране за реплика на Honda Crf250

          Ето това представлява мотора.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51299517640481483_1.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5262423

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51299517640481483_2.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5262424

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51299517640481483_4.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5262425
          Последно редактирано от Chinela; 22-03-11, 18:56.

          Коментар


          • #6
            От: Консултиране за "менте" на Honda

            Няма такова нещо като "китайска Хонда",това са търговски тарикатлъци.Досега не съм виждал китаец годен за крос,но знае ли човек,може някой ден да се появи.

            Коментар


            • #7
              От: Консултиране за "менте" на Honda

              Мерси за отговорите колеги Сега гледам за някоя хонда цр250.Имате ли мнение за модел 92год. яки машини ли са ?

              Коментар


              • #8
                От: Консултиране за "менте" на Honda

                Еми по-добре е Хонда дъртанян , от колкото млад и хилав китаец. Все пак нали да не е блъскана цял живот по чукарите, щото 92 си е на 19 години и ако никой не се е грижил за нея може вече да е гроб.

                Коментар


                • #9
                  От: Консултиране за "менте" на Honda

                  Тези снимки са си за ЦРФ МАНИЯ )))
                  Bling bling, money ain't a thing :)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Консултиране за "менте" на Honda

                    Ееееее не много ми дойде!
                    Това и с не въоръжено око се вижда,че няма нищо общо с ЦРФ ако човек някога е виждал как изглежда на истина ЦРФ,но ако работиш като горски в някой институт по лесовъдство вероятно това ще е чудесен служебен мотоциклет.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Консултиране за "менте" на Honda

                      Да,съгласен съм с теб .. от пръв поглед се разбра че не е ЦРФ , но попитах като цяло за тия ментета дали си струва или не .. Вече е ясно че такова "сечиво" няма да се взима

                      Коментар


                      • #12
                        От: Консултиране за "менте" на Honda

                        Колега чичо ми има китаец и е много доволен, тои е 120кг и го кара една година вече без проблем

                        Коментар


                        • #13
                          От: Консултиране за "менте" на Honda

                          Здравейте приятели,може да е късно вече но за бъдещите момчета и момичета питащи се по този въпрос.Аз имам хонда црф 250 китайска но е 2011,ходя по селските састезания в бяла и насам натам леко с фалшифицирани докоменти карам с другите които имат 125.Защото 2011 вари за 125 моя е 40 коня.Имам мотора от 3 години и досега не сам сменял много части сменяла сам двапати ботало което е 100 лв и други работи който са дребни.Много сам доволен мотора варви много добре има части за него.Като цяло е много добър може аз да само го оцелил да е здрав,но незнам аз съм доволен

                          Коментар


                          • #14
                            От: Консултиране за "менте" на Honda

                            Не заблуждавай хората.Това не е Хонда,не е ЦРФ , не е 40 коня и със сигурност не "вари за 125".Не мисля че би издържало и една обиколка при сериозно каране по трасе.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X