Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

    Здравейте! Имам си CR250 който все още е само проект. Нямам голям опит с кроса, но на асвалт съм покарал доста. Това ми е първата офф машина. Няма да използвам мотора по мотокрос писти засега, ами имам намерение да го използвам като полева и по-малко горска машина на село. Смених предния пинион 13 с 16 зъба. Получи се 16/51. Тъй като все още събирам мотора от части мога да си поиграя с окачването. Нямам опит с двукактовите и малко ме плаши мощността и powerband-a, и съм 60 кила Знам, че не е най-подходящата машина, но въпроса е става ли, и какви доработки мога да направя? Мога ли да сложа статор за фар? Какво ви е мниението за въпросната машина като цяло? Благодаря

  • #2
    От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

    Продават се цели китове - генератор, инсталация, фар.

    Неподходящ избор за първи офроуд мотор.

    С тези 60 кила една 125ца би ти била предостатъчна и наистина ще те изстрелва като тапа от шампанско.
    А с 250 ще е "шампанско на квадрат"

    Успех пич!

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

      Защо искаш да развалиш мотора?
      0877 877 297

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

        откъде мога да си купя такъв кит? гледах със страхопочитание цените в ибей...

        мотора като цяло е сбирщаин двигател/рамка от различни години с много непасващи елементи... но с много, много нови части, мерак и опити за фабрикация ще се получи... двигателя е 89-ти набор.. рамката ми я продадоха уж за 96-та но на предницата паснаха семерингите за модел 85-та ще постна снимки на мелеза ако има интерес.

        Защо искаш да развалиш мотора?
        искам да го запазя максимално фабричен, но все пак за моите нужди би било по-подходящо ендуро... с това разполагам.. приемам всякакви съвети, доста съм неук в тази свера...

        каква профилактика трябва да се направи на двигателя? сега ще се цепи заради дребоии от майстор и съм чувал за почистване на reed клапата?

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

          Здравейте приятели да не пускам нова тема искам да попитам тук.Имам хонда цр 250 между ауспуха и цилиндъра ми тече масло но забелязах че има и антифриз за маслото не се притеснявам, но от къде може да се появи антифриза.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

            Първоначално публикуван от niki6303
            Здравейте приятели да не пускам нова тема искам да попитам тук.Имам хонда цр 250 между ауспуха и цилиндъра ми тече масло но забелязах че има и антифриз за маслото не се притеснявам но от къде може да се появи антифриза.
            От гарнитурата на цилиндъра предполагам.
            0888 074 049

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Хонда CR250 и малко различна експлотация

              Мотора ако се кара така до лятото и да му доливам антифриз може ли да му стане нещо.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X